Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felnőttként is normális...

Deák Dominik 2020 kérdése:

Felnőttként is normális megzuhanni, ha visszautasítják a barátságod?

Figyelt kérdés
Szerettem volna jóban lenni egy kollégával, emiatt gondolom túl nyomulós lettem, erre leállított és ez teljesen összetört. Veletek volt ilyen vagy én vagyok túl gyerekes?
2020. jan. 18. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Senki se szereti a nyomulósokat. Lehet, ha kisebb lépésekben kezdtél volna közeledni, akkor jobban kialakulhatott volna valami. De lehet, hogy egyszerűen nem akar veled barátkozni, mindenkinek joga van azzal haverkodni, akivel akar, és azzal nem, akivel nem akar.

Tényleg kicsit gyerekes vagy.

2020. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul esik ez egy felnőtt embernek is, - ezzel együtt ajánlom szíves figyelmedbe az első hozzászóló véleményét, (akivel a látszat ellenére nem vagyok azonos)!
2020. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ahogy érzel. Talán legközelebb próbáld meg finomabban, míg észreveszed, hogy a másik kedvel-e vagy csak illemből kedves veled. Egyébként pedig lépj túl rajta, sajnos sok ember "válogat" pofa meg érdekek alapján barátkozásnál.
2020. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, hogy ha barátkozni akarsz, azt finoman kell csinálni, nem nyomulósan.

Nyilván nem esik jól a visszautasítás sosem senkinek, ez nem életkortól függ, de kicsit valóban gyerekesnek tűnik, ahogy előadod ezt a dolgot. Hogy az életben milyen volt, az mi nem tudhatjuk.

2020. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Túlzott elvárásokat saját magunknak állítjuk fel és amikor ezek nem jönnek be a csalódás 100%ig emberi érzelem.
2020. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szerettem volna jóban lenni egy kollégával..."


Én minden kollégával jóban vagyok, mégsem a barátaim.

Az olyasmit, hogy "Legyünk barátok!" az ember nem szokott kimondani, hanem egy idő után kölcsönösen kialakul.

A varázsszó a "kölcsönösen"!

(Lehet, hogy ellenkező nemű az a kolléga?:) ... mert egyébként ilyesmin nem szokás összetörni.

2020. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!