Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi miatt tartotok valakit...

Mi miatt tartotok valakit szerencsétlennek, életképtelennek?

Figyelt kérdés
Minden tulajdonságra kíváncsi vagyok, akár külső tényezőkre is, ha valakin már ránézésre látod, hogy tipikus anyámasszony katonája.

2021. jún. 14. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Aki nálam is hülyébb de mégnagyobb az egoja, olyannyira hogy már elvakult... na az szerintem az
2021. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Aki nagy problémával küzd, és több irányból kapott több megoldási lehetőséget is rá, de mindet elutasítja.
2021. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Magyarul, aki nem kíván a saját baján segíteni, de óbégat miatta.
2021. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha valaki annyira tájékozatlan, hogy egyedül nem tudna egy középszerű életet élni, akkor én azt szimplán elkönyvelem egy suta, életképtelen ön- és közveszélyes embernek. Bár gyengébb napjaimon én is ezt a tábort erősítem, azért nagyon kritikus vagyok más emberekkel szemben :D
2021. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Nincs nője soha nem is volt. Nagyon gáz. Az evolúció eltapossa, nem tud szaporodni ha akar akkor sem. Plusz nők nélkül szar minden.
2021. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 Bár már 6 éve párkapcsolatban élek a barátnőmmel, ha ő nem lenne normális, akkor inkább élnék egyedül, mint bármilyen nővel.


Szóval nők nélkül nem szar minden. A hülyéktől szar minden.

2021. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dagadozó Agy ***** válasza:
100%
Zokni + szandibandi már egy jel lehet.
2021. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!