Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért ilyen igénytelen?

Apám miért ilyen igénytelen?

Figyelt kérdés
Egyedül nevel évek óta, és szörnyen trehány, mindig én takarítok utána. Azon tűnődöm, hogyha elköltözök, akkor biztos szemétdomb lesz a házból. 17f

2021. febr. 18. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Honnan tudjuk???
2021. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy ő ezen nem akar változtatni, neki megfelel ez az egész.
2021. febr. 18. 14:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem túl boldog ember, lehet, hogy még depressziós is. Ez utóbbi szokott ilyen állapothoz vezetni.

Nem lehet túl könnyű évek óta egyedül nevelni egy gyereket/kamaszt, mindössze alig negyvenesként (nem tudom mennyi idős és mióta nevel, ez csak sacc), amikor a kamaszkor az egyik legnehezebb időszak és te még gondolom pluszban le is teremted időnként.

Majd ha nem lesz körülötte patyolat rend és tisztaság, te felvehetsz hozzá takarítónőt, akár az ő költségére.

2021. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ritkán van köztünk vita, nem vettem észre, hogy rosszkedvű, depressziós lenne, de lehet csak nem mutatja ki. Csak szörnyen fárasztó, hogy én csinálok minden házimunkát.
2021. febr. 18. 14:45
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Én is depressziós vagyok, de most kapaszkodj meg! Rendmániás!
2021. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nem fér a keretetekbe heti 1x egy takarítónő?

Az durván havi 15-20ezer lenne a lakás nagyságától függően (1500Ft/óra, vidéken kevesebb) és ha elvállalja még ki is vasal.

2021. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ez a ritkábbik. Tízezerből egy, aki ezzel akarja magát boldogabbá tenni.

Nem ez a jellemző, de ezt te is tudod!

2021. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Ettől nem vagyok boldog, most már te is tudod 😀
2021. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Pasi. Ennyi. 💁🏻‍♀️
2021. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igénye a tisztaságra, ennyi. A párom apja pont ilyen. Amikor a párom elköltözött otthonról, akkor volt utoljára takarítva, ennek van vagy 10 éve (párom anyja már korábban lelépett). Putrit csinált azóta a házból, ha oda megyünk, én nem merek leülni. Volt, hogy vittünk neki kaját, 3 hét múlva még mindig ott volt az ágya mellett a maradék.
2021. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!