Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet feldolgozni, ha...

Hogy lehet feldolgozni, ha valaki nagyon csúnyának születik?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak ennél nagyobb problémák is a világon, de engem eddig mindenben hátráltatott a kinézetem. Az iskolában folyamatosan bántottak, szorongó és szociális fóbiás lettem miatta, párkapcsolatról álmodozni se merek, ha fényképes önéltrajz kellett, be se hívtak az álláshirdetésre stb. A férfiak nem udvariasak velem, például volt, hogy az arcomba csapták az ajtót, amikor a szebb lányokat mindenhol előreengedik és kedvesen viselkednek velük...

Hogy lehet így boldogulni? Plasztikai műtétre egyelőre nincs pénzem, még tanulok.


2021. jún. 15. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Nézd meg pl a Mr Bean címü filmsorozatot, rá tényleg lehet mondani, hogy nagyon csúnya - de ö ebböl csinált elönyt magának.

Rengeteg híres ember, színész, zenész, tudós, író-költö nem a szépségével futott be, hanem az eszével.

Erre neked is megvan a lehetöséged, és sokkal többet ér, mint egy szép arc, mögötte meg üres ész.

2021. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki csúnya, sajnos nem lesz rögtön hiperintelligens vagy szupertehetséges...😅
2021. jún. 15. 17:43
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Ha csúnya vagy és buta is egyben az tényleg gáz.

Akkor csak egy útja marad a boldogulásnak: legyél gazdag.

2021. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Eeegen, és ha kérnék egy képet privátban, elküldenél a francba. Nem tudom, ki hogy van vele, de már nagyon unom ezt a sok kamu kérdést.
2021. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Próbálj sminkelni, kicsit feldobni a kulsodet
2021. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Ugy ertem, lehet segiteni vele. Nem elfedni, de senki se lehet olyaaan csunyay max hianyzik egy kis smink, amitol igenyesebbnek tunik
2021. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

nem kötelező a szuperintelligencia se a szupertehetség. a magabiztossággal is csodákat lehet tenni :) nézd meg ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=GIhuCMxkQS4&ab_channel=LADbi..

a srácnak boldog élete van, párkapcsolattal

2021. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Mennyünk vissza az alapokhoz. Számításba veszem, hogy idősebb vagy nálam, ebből kifolyólag nagy eséllyel már átlapoztad ezeket a kérdésköröket, amiket fogok írni mindjárt, de azért nézzük át:


- Ha szorongó, szociális fóbiás egyén vagy, akkor az rohadtul meglátszik az arcodon és a kisugárzásodon. Nem csak a felkelés, meg ivászat után nézhetünk ki borzalmasan, hanem ha ránk van írva, hogy utálunk emberek között lenni. Azt javaslom, hogy vagy fordulj szakemberhez, de ha nincs erre időd, vagy pénzed, akkor pár hétre próbálj bezárkózni. Lesz időd átrendszerezni a gondolataidat és nem utolsó sorban vissza tudod rehabilitálni egy elégséges szintre az önbizalmad. Én is ezt csináltam 17 évesen pár hétig, utána új úterővel tértem vissza az emberek közé.


- A higiénia és az ápoltság is sokat számít. Lehet, hogy csak egy jobb mosókesztyűre, vagy arcápolóra lenne szükséged. Szőlőzsír és néha csodákat tud tenni, én nem csak szájra, hanem az orrtöveimre és szemeim alatti részekre is használom.


- Térjünk rá a stílusra. Én mindig is azt mondtam, hogy az adottság a stílus alapköve. A bőrszínből, származásból, alkatból, személyiségből, egyszóval minden alapértelmezett emberi tulajdonságból lehet stílust faragni ha elég kreatív és igényes vagy. Én például felfedeztem 17 évesen, hogy imádom a vintage és a retro korszakot. Ma már az öltözékem, az előadási módom, a személyiségem, az érdeklődési köröm és a kocsim ezeket a korokat jeleníti meg. De ettől függetlenül megmaradtam egyszerű, megosztó srácnak. Megmosolyogtat, hogy 14 évesen még a nagy orrom miatt aggódtam, ma meg legalább annyi energiát kap tőlem ez a testrészem tisztálkodás terén, mint a péniszem. Sőt még poénkodni is szoktam ezzel, hogy két oldalról, két újjal megnyomkodom az egyik kezemmel az orrom, közben a másik kezemmel meg a kocsim dudáját nyomkodom vele együtt :D . Lényeg, hogy ülj le és próbálj a stílus erejével változtatni magadon. Hidd el nekem, sikerülni fog, ha összeszeded magad. Ráadásul te lány vagy, könnyebben tudsz magadon változtatni, amit azért gondolok így, mert a férfi szerintem nem tud szép lenni, legfeljebb stílusos tud lenni.


- Legyen öniróniád és poénkodd el magad. Nagyon nehéz, de idővel rá fogsz érezni. Előbb említettem az orrom. Mióta elpoénkodom az orromat, kisebbnek látom és érzem. Elhitettem magammal, hogy az orrommal semmi baj nincs és most már nem is látom problémásnak a megjelenését. Igaz, ezzel együtt sok energiát is fordítok rá, amikor kicsípem magam, vagy amikor tisztálkodok. Még egy példa: Cerkavékony vagyok. 180 cm magas vagyok és 65 kg. Legbelül tudom, hogy célszerű lenne egy 7-8 kiló izmot rávinnem a testemre, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem érzem jól magam így. Nem vagyok fáradékony, nem szuszogok hangosan, nem kell foglalkoznom egy autó teljesítményével, a vékony alkatom által sokkal agilisabb vagyok, viszont harmatnyi erőm van csak. Közelmúltban csak plazmaadáson ért sérelem a testsúlyommal kapcsolatban, ott senkinek nem volt elég az önirónia és még nekem is bántó volt, ahogy ledegradáltak (pedig nem szoktam ilyeneket magamra venni). Máskor viszon imádom szivatni magam. Volt, hogy randin ezzel oldottam fel a kezdeti feszültségeket, hogy poént csináltam a kicsi testsúlyomból, amikor felmerült a kajálás lehetősége.


- Végére pedig: A csúnya emberek 90%-a csak azért csúnya, illetve azért látják magukat csúnyának, mert nem próbálkoznak meg ezekkel a dolgokkal, amiket összeírtam 40 perc alatt. Próbálj rajtuk végig futni, valamelyik által biztosan szebbnek fogd magad látni. Először magadnak kell, hogy megfelelj, ha ez nem sikerül, esélytelen, hogy embertársaidnak is megfelelj.


#1 <- Rowan Atkinson-nak, a Mr. Bean karakterét alakító színész valóban nem egy álompasi, de szerintem ő se csúnya. Neki ez a tipikus "konzervatív angol kispolgár"-szerű arca van, de láthatóan befutott vele. Mivel a sorozatban csak infantilis magatartással és arcmimikával látjuk, ezért gondolnánk róla, hogy csúnya, de amikor mondjuk meghívták egy beszélgetős műsorba, teljesen átlagosan nézett ki. De ez csak az én véleményem, gondoltam leírom.


20/F

2021. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nagyon erősen túlzol. A legocsmànyabb nőknek is szokott lenni palija. Még pedig egész elfogadható. Nőknél nem akkorra gond ez mint egy pasinàl. Bár azok is tudnak változtatni de itt sajnálni magukat könnyebb. Te a személyiséged miatt kapod mindezt, pont úgy mint az itt síró férfiak is. Ti a saját magatok ellensége vagytok.
2021. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

"Hogy lehet így boldogulni? "

Hát úgy hogy ha magadban látod a hibát lásd másban is.

Velem is így bántak és rájöttem, hogy én megvetem ezeket az álságos büdös parasztokat.

Lett egy kapcsolatom, exemet hamar dobtam miután nem voltam elég jó neki és neki csak elvárásai meg sértései voltak felém - nekem annyi elvárasom volt hogy hadd öleljem meg de ez túl soknak bizonyult, mert rámszólt.

A szorgalmammal olyan szakmába kerültem ahol érek valamit munkaerőként. Keveset keresek de megélek, én nem vagyok senki lábtörlője.

28 évesen ezzel az 1 kapcsolattal és szar munkával büszkélkedhetek, csúnya is vagyok, hülye is - nálam már csak azok sikertelenebbek akik bepróbálkoznak nálam mert "lent van a léc" és mert az X csaj akinél próbálkoztak előttem nem jött össze... Mit akarjak én egy ilyen csávókól? A szex nem lesz jó mert velem nem úgy bánnak ahogy egy jó csajjal bánnának, és a legjobb formájukban sem olyan ügyesek mint amilyen én vagyok magamhoz. A hűség és a szerelem lenne az ami miatt megérné az egész, de hát ilyesmiről szó sincs az esetükben, csak kaparnak mert nem egyedül akarnak megdögleni.

Aztán jön a rinya ezektől, hogy minden nő a legjobbat akarja - de ezek a jóképűseg-kedvesség-ész-siker spektrumon egyetlen kvalitasnak a minimumát sem ütik meg és erre CSODÁLKOZNAK.

A képzeletedben olyan kapcsolatod van amilyet akarsz, és nem kell elviselned magad mellett egy parasztot azért hogy lássál élőben f*szt, ezek meg csak ott lovagok amikor hallótávban van a jó nő - a saját szememmel látom és hallom, hogy a beszélgetés arról szól, hogy hogy dugnák meg a csajt, meg hogy mekkora k*rva abban a pillanatban, hogy az összes jó nő lelépett.

Ezt a figyelmet biztosítsák az édesanyjuknak, ha a kedvesség nekik erről szól, én végeztem ezzel az egész kapcsolatosdival - nem kár értem meg nincs is rám kereslet.

Nem a jóízlésű férfiakat szidom akiknek nem kellek és kedvesek, hanem ezeket a nyomorékokat akik előadják a jófiút egy kósza dugás reményében, majd nekiállnak felháborodni.

2021. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!