Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnök folyton kérdezősködik....

A főnök folyton kérdezősködik. Hogyan szereljem le?

Figyelt kérdés
A magánéletemről faggatt..hogy van-e pasim.. múltkor is jött értem egy haverom egyből kèrdezősködött hogy a pasim? Mèg leskelődött is utánam amikor beszàlltam a kocsiba.. Jaj ès ő fèrfi,akinek felesége van..
2017. dec. 31. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy van, és imádod. (Ha nem akarsz vele hetyegni.)
2017. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kerek-perec jelentsd ki neki, hogy ez a te magánügyed. nem szabad kerülgetni a forró kását, nem neked kell kellemetlenül érezned magad, hanem neki
2017. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod azt hogy van? Téma letudva...
2017. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar dugni. Mondd azt neki hogy van pasid csak mostanában nem jön eléd mert ilyenkor jár küzdősportolni.
2017. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt kb. 2 éve, országos cégnél dolgozok. A főnök tőlem is kérdezte, mondtam, hogy van barátom, de nem szoktam róla beszélni. Merész voltam, de kijelentettem. Közben meg nem volt barátom, de ezt nem tudták a munkahelyen, ennyire nem mentem bele a magánéletembe. A lényeg, hogy pár hónap alatt kiderült, hogy a face-en csapta a szelet más kolléganőknek, mert elég sokan dolgozunk itt, vannak férfi kollégáim is, szóval vki bejelenthette... És felmondtak neki.


De 2 kolléganőm még előtte hirtelen átkerült másik osztályra, egyik éjszakába, aztán kiléptek. Hátha ők visszautasították a főnököt - folyosói pletyka lenne? Nem tudom, senki sem tudja és mégis mindenki tudja.


Nehéz ügy, vagy fel kell dobni, ha face-en üzenget vagy ha visszautasítod, akkor mehetsz nehezebb műszakba vagy ki kell lépned. De elvesztenéd a munkádat egy ilyen miatt? Ők kiléptek, lehet, volt hová.


Az biztos, hogy ha én kerültem volna ilyen helyzetbe, nálunk van telefonszám, ha probléma, visszaélés van a munkával, én bejelentettem volna, ha tényleg van írásos bizonyíték. Mert az, hogy átrak másik műszakba és szóban ajánlatot tesz, ezt hogy bizonyítsam?


A miénknek is volt felesége, és tényleg csinos, láttam a face-en, ezzel a részével nem kell foglalkozni, hogy dehát felesége van... És? Úgy látszik, nem érdekli. Vannak ilyenek.


Szóval, ha jön érted vki, akkor jön a barátod, ha aktív életet élsz a face-en, akkor kiderül, hogy most akkor a szakállas-e a barátod vagy sem? Ezek már részletkérdések.


Igen, Téged akar, nincs ezzel gond, ha Te is akarod. Ha nem, akkor kell a taktika. Mert az ígért előny nem biztos, hogy teljesül.

2018. jan. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!