Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok tehetős fiatal miért...

Sok tehetős fiatal miért pusztítja a testét dohányzással?

Figyelt kérdés

Sokszor látok fiatalokat a városban.Méreg drága ruhák,kiegészítők,legdrágább telefon.

Erre lóg ki a legdrágább cigi a szájukból.


Ha már valaki jó körülmények közé születik,miért nem értékeli?


A legtöbbjük 30-as éveikben már leamortizálódnak,pedig minden adott nekik a minőségi élethez.


2019. ápr. 15. 23:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk mert a minőségi élet neki nem azt jelenti, hogy nem dohányzik.
2019. ápr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én 30 vagyok,de olyan 25nek szoktak nézni max.

Sok fiatalt nem is érdekli a későbbiek.

Sem a kinézet,egészség.


Nagyon hamar elmennek a 20-as évek.

2019. ápr. 16. 00:05
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
21 vagyok és már levagyok amortizalodva, pedig nem cigizek, nem ezen múlik hidd el.
2019. ápr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

"Sok fiatalt nem is érdekli a későbbiek."

Nem hát. De ugyanúgy a tehetősek és kevésbé tehetősek közül is.

2019. ápr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Nemcsak a tehetős fiatalok, hanem a csórók is ezt csinálják. Ha 2 percre nem gyújthatnak rá, már szánalmasan reszketnek a bűzrúdért, és még engem neveznek gyenge akaratúnak, mert túlsúlyos vagyok.
2019. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Hát ez nem ilyen egyszerű.
2019. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Egy csórónak kisebbek a lehetőségei.

Nem vehet mindig minőségi ételeket,meg kell néznie,hogy mennyiből jön ki egy étel,stb.


Nem tudom,engem az motivál,hogy mindig fiatalabbnak nézzek ki a koromnál.

Mások meg olyan röpke idő alatt lemondanak a fiatalságról,amikor amúgy is baromi rövid az élet.

2019. ápr. 16. 00:29
 8/17 Amigdala válasza:
50%

# 5/6

Talan, mert te is gyenge akaratu vagy. Te a kajanak nem tudsz nemet mondani, ahogy ok a nikotinnak.

Te sem gondolsz bele, mi rakodik le az erfalaidra az evek soran, es mennyivel noveled az infarktus, az agyverzes es a diabetes eselyet. En nem latok kulonbseget.

En emlekszem meg a regi Dove reklam kampanyra, miszerint minden no szep - kozben tulsulyos holgyeket mutattak. Nna, az volt a hab a tortan, mert egy generaciot ringattak abba a hitbe, hogy szepek ha tulsulyosak, tehat minek is tenni ellene.

De az igazi kerdes az, hogy a magyarok miert mindig mas dolgaval foglalkoznak? Az o eletuk, az o eletutjuk, az o valasztasuk. Az egyik nikotin-, a masik kaja-, a harmadik edesseg-, vagy sorozat-, vagy szerencsejatek-, vagy alkohol-, vagy szamitogep, vagy penz-, vagy eroszak-, vagy koffein-, esetleg facebook fuggo. A lista szinte vegtelen. Mindenki fuggo. Senki sem kivetel.

2019. ápr. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Amigdala válasza:
40%

Raadasul, aki nem tehetos, az egy csoro a szemetekben. Gyonyoru.

Tudjatok, innen az UK-bol ti mind csoronak tuntok.

Egy fel fokkal vagytok feljebb az anyagi - hangsulyozom, az anyagi - letran, es mar lenezitek azt, akinek nem jott ugy be az elet. Gondolom, azert templomba eljartok kepmutatni.

2019. ápr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Senki sem tökéletes, mindenkinek van valamilyen hibája,nem iszok, nem cigizek, nem szerencsejátékozok,nem kávézok, nem iszok szénsavas üdítőket csak csap vizet, elején nagyon rossz volt de rá szoktam mostmár simán meg iszok belőle napi 2-3 litert,sok embertől meg is kaptam a beszólásokat de nem nagyon érdekel, igyák csak a kólát stb..

egyedül ami káros dolgot csinálok az a csoki evés amiről most kezdek le szokni, bár azért heti egy bele fér.

21F

2019. ápr. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!