Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ok a féltékenységemre?

Van ok a féltékenységemre?

Figyelt kérdés

Friss a kapcsolatunk a barátnőmmel. Úgy tűnik, hogy egy haverommal nagyon jól kijönnek, mindennap cigiznek és dumálnak. Felvázolom a további tényeket:

- Haverom két éve hajt egy nála 15 évvel idösebb nőre, vagyonokat költött már rá, legutobb tabletet vett neki

- Barátnőmnek voltak már gyerekei, de sajnos elvesztette őket - és nagyon nagyon szeretne még legalább egyet (és én is)

- Haverom viszont nem akar gyereket

- Leggyakoribb beszédtémájuk az, hogy haverom hogyan hódítsa meg a "kiszemeltjét" (ugyanis habár folyton együtt lógnak a nővel, az csak barátként tekint rá)


Amikor kettesben látom őket, akkor mindig nagyon féltékeny leszek. Mi van, ha elkezdenek érezni egymás után?


Még azt hozzátenném, hogy velem is úgy jött össze a barátnőm, hogy megcsalta a volt pasiját - habár azt is hozzá kell tennem, hogy a fickó évek óta munkanélküli volt, bnőm tartotta el, szóval már érett a szakítás, én csak rásegítettem.


Eszméletlen vele szeretkezni. Nem mehetek bele a részletekbe, de hihetetlen ahogy a dolgokat csinálja. Ebből tudom, hogy mennyire szeret ő is engem - másképp nem lenne ilyen szenvedélyes.

Folyton nála alszom, a gyerekeink neveiről találgatunk, hogyan fogunk összeházasodni stb. Szóval annak ellenére, hogy milyen kevés ideje vagyunk együtt - már a jövőnket tervezzük.

Ugye kizárt dolog, hogy valaha is megcsalna? Saját magamnál is jobban szeretem. Mindent megadnék azért, hogy boldoggá tegyem és soha többé ne kelljen szenvednie.



2021. jún. 17. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kizárt hogy megcsal. Nagymértékű naivitást mutat mikor valaki úgy jön össze valakivel hogy annak van párja, és azt gondolja hogy vele majd nem csinálja meg ugyanazt.

Nem írtad a korotokat, de tekintve hogy már voltak gyerekei, gondolom nem tizenévesek vagytok. Ennyi idős korára az ember már megtanulja hogy az emberek nem változnak.

2021. jún. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen jó indok vagy kifogás nem lehet arra, hogy valaki megcsalja a párját. Ha rossz a kapcsolat ott kell hagyni, aztán szabad, mint a madár.

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de a helyedben nem jöttem volna össze olyan emberrel, aki veled csalta meg az akkori párját.

Ez a félelem mindig benned fog maradni a történtek miatt.

2021. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Mindenkinél van jobb,nálad is!;) Ha ennyire ösztönlény akkor idő kérdése még téged is lecserél,ráadásul gondolom nagyon megnyugtató dolog hogy veled sem szakítana miközben más csinálgatná...Egyébként fiú-lány barátság nem létezik,gondolom nem nyugtattalak meg
2021. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Bocs a sok szóismétlésért,késő van már...:-D
2021. jún. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Sose kizart, hogy megcsal vagy masba szeret egy ember. De amit leirsz, abbol egyaltalan nem kovetkezne logikusan, hogy ok egymassal kavarjanak.
2021. jún. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha tényleg szeretne akkor nélküled nem vonulna el a haveroddal dumálni.

Törekedne,hogy ne adjon okot a félreértésre. Ebből azt a következtetést vonom le,hogy nem igazán izgatja a dolog.

Sőt az is lehetséges,hogy amit a volt pasijáról mondott,nem is igaz. Igazi ösztönlény csak szexre használ ha megunt akkor lelép vagy mellette más is huzogatja.

2021. jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Már nincsenek kétejeim. Védekezés nélkül kezdtünk el szexelni, és a jövőnket tervezzük :)


Azért van olyan jóban a haverommal, mert ő egyike azon kevés embernek, aki nem utálja őt a munkahelyünkön

2021. jún. 19. 14:43
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Szóval attól hogy fel akarja csináltatni magát, te megnyugodtál? Ne haragudj hogy ezt mondom, de igazi balek vagy.

Az meg elég sokat elmond egy emberről ha sokan utálják.

2021. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Hát nem tudom, nem érzek sok jót ki ebből az egészből megmondom őszintén.
2021. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező!

Te tényleg ennyire naív vagy???

Szülés után első dolgod a DNS teszt legyen.

Ha lesz gyerek biztos Te leszel az apa? Szerintem a haverod lesz. Mit gondolsz miért vetélt el? Szerinted hányszor volt abortuszon?

Kicsit jobban nézz a dolgok mögé.

2021. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!