Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érzem magamat egyenlőnek...

Nem érzem magamat egyenlőnek másokkal, mert alacsony vagyok. Követeljek én is egyenlőséget?

Figyelt kérdés

Maximálisan támogatom a nők, a melegek, a transzok, a feketék egyenlőségét és ezirányú törekvéseit. Viszont nem tetszik, hogy az alacsony termetű emberek semmilyen képviseletet nem kapnak, holott súlyos diszkriminációt szenvedünk el.

Nem lehettem pl. kosaras, mert az alacsony termetem miatt diszkriminált az edző.

A mindennapi életben súlyos megaláztatást szenvedek el, amikor valaki pl. felajánlja, hogy levegye nekem a polcról a poharat látva, hogy én nem érem el. Különböző mikroagresziók is érnek, amikor pl. átnéznek a fejem felett és úgy szólítanak meg valaki mást.

Sőt, ami a legnagyobb baj, hogy a nők is más szemmel néznek rám a 160 centim miatt, mint pl. a 180+ centis féfitársaimra. Szeretnék itt is egyenlőséget pl. szexuális újraelosztás formájában: kötelező legyen lefeküdnie velem minden egyedülálló nőnek, akit megkívánok, hogy teljesen kiküszöböljük a lehetőségét a magasságom miatti megkülönböztetésnek.

A parlamentben és vezetői pozíciókban is szeretnék legalább 40% képviseletet, mivel a trásadalom ennyi százalékát tesszük ki világszinten mi 160 cm-nél alacsonyabbak.

Te támogatnál az egyenlőség iránti törekvéseimben?



2021. máj. 8. 20:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
38 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
41%
Csak ha búzi is vagy.
2021. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
86%
Sok alacsony férfit pont a komplexusa tesz ellenszenvessé.
2021. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
89%

"kötelező legyen lefeküdnie velem minden egyedülálló nőnek, akit megkívánok, hogy teljesen kiküszöböljük a lehetőségét a magasságom miatti megkülönböztetésnek."


Feldobtad az estém :D Nyomi.

2021. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
96%

Nem, mert hülyeség követelni azt, ami már adott.

Az egyenlőség nem azt jelenti, hogy azonos vagy másokkal, vagy inkább másoknak egy kisebb csoportjával. Mint ahogy az egyenlőség nem jelenti azt sem, hogy alanyi jogon járna neked bármilyen siker. A lehetőségek adottak, az, hogy te mit és hogyan használsz ki, vagy mit nem, az már a te egyéni dolgod, és nem "egyenlőség" kérdése.

Tudod, 170 centi vagyok, tehát alacsony, ráadásul még alkatra sem vagyok egy görög isten, de mégis a munkámban megbecsükt szakember vagyok, párkapcsolatból meg soha nem szenvedtem hiányt.

2021. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
94%
XDDDDDDD Ez tuti kamu :D
2021. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
87%
Értem. Szóval TE rosszul érzed magad, ezért kényszerítsünk random nőket (legyen az meleg, aszexuális stb.) hogy feküdjenek le veled. Juhú, támogassuk a nemi erőszakot!
2021. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi srácok, csak egy troll. Ne is válaszoljatok, akkor bepipul a kis törpe :)
2021. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
81%
Minielnök még lehetsz, ha elég rámenős vagy.
2021. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
92%

Remélem valami troll vagy 🤣

"Kötelező legyen lefekudnie velem minden egyedülálló nőnek, akit megkívánok" hát szakadok komolyan.

Mégis minek képzeld magad? 😂😂

2021. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Rasszisták vagytok és alacsony-ember gyűlölőek.
2021. máj. 8. 21:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!