Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Oltottként lenézed e az...

Oltottként lenézed e az oltatlanokat?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 08:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
79%
Nem. De aki hülyeséget hisz és még hangoztatja is, arról megvan a véleményem.
2021. máj. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy, miért nézném le? Ugyanolyan ember, mint te vagy én. Most azért, mert valaki nem akarja magát beoltatni, nem fogom lenézni.
2021. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Nem.

Azokat nem kedvelem, akik butaságokat terjesztenek az oltásról (chipek, meg mittudomén).

2021. máj. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
14%
Fidess oltás
2021. máj. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
83%
Aki oltatlan azt nem. Aki áltudományos összeesküvéseket terjeszt, hogy ezt megideologizálja, azt már annál inkább.
2021. máj. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
68%
Az okától függ. Van biológia egyetemet végzett ismerősöm aki azt mondja hogy szeretne még várni, van beteg ismerősöm aki nem szívesen kockáztatná, és van a kettes által leírt "éBrEdJ bIrKa" típus, akinek letöltendő büntetésképp egy gimnáziumi érettségi megszerzésrére szolgáló esti vagy nappali képzést írnék fel, ugyanis nem azzal van a baj hogy van valamiről véleményed, hanem hogy mi alapján alakult ki. Ha sötét vagy, tanulatlan és befolyásolható, és elhiszed hogy "mikrocsipsz" van az oltásban, akkor a társadalom kártékony, haszontalan legalja vagy.
2021. máj. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
77%

Én mindenkit IS lenézek!

üdv, egy 6 elemit végzett csöves.


Amúgy nem, nem nézem le őket.

2021. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
47%
Én mindenkit lenézek
2021. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
63%

3 Nem ez volt a kérdés, menj egy oltatlanos kérdéshez, ha már mindenáron pofázni akarsz valahol.

Nem, nem nézem le őket, miért tenném? Azokat viszont igen, akik baromságokat is megosztanak mellé facebookon, hogy az oltottak kipárolgásától ők majd megbetegszenek, meg 2 év múlva rákban fogunk elpusztulni, vagy épp hogy "sajnálnak" minket. :D Engem sem kell sajnálni, én sem sajnálom őket mert buták, mint a föld.

2021. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ miért nem oltatja be magát. Aki a face-n terjedő ostoba konteókat visszahangozza magyarázatként, azt mélységesen lenézem, de nem az oltás, hanem a butasága miatt.
2021. máj. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!