Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátom...

Összevesztem a legjobb barátommal egy oltással kapcsolatos vita miatt, mit tegyek?:/

Figyelt kérdés

Ő nagyon ellenzi az oltásokat, én pedig látom az értelmét, tudom, hogy emiatt nem szedi áldozatait a járványos gyermekbénulás stb..

Attól fél, valami káros szövődményei lesznek az oltásnak később, pláne a nem ismert mRNS-vakcináknak. Szerintem pedig nem pont az orvosokat és 16-18 éveseket akarják eltenni láb alól. A koronavírus-fertőzésnek sokkal súlyosabb szövődményei lehetnek.

Egyébként nagyon jó barátom, sok dologban egyetértünk, szaktársak vagyunk az egyetemen, csupán ez az egy téma siklott félre, hiába írok messengeren, ignorál. Mit tegyek?



2021. máj. 10. 13:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%

(Valószínűleg kamu a kérdés...)


Én vele értek egyet. De ha beadattad, akkor mostmár teljesen mindegy. Ha élni fogsz tíz év múlva is, akkor ugyanúgy barátok lehettek továbbra is...

2021. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mégis miért lenne kamu? Istenem...
2021. máj. 10. 13:12
 3/26 anonim ***** válasza:
31%
Ha annyira jó barátok vagytok, akkor miért vitatéma az oltás? Mindenki magánügye, hogy hisz az oltásban vagy sem. Te hiszel benne. Barátod nem. Talán tisztelni kéne a másik véleményét, és nincs harag. Kérj bocsánatot, mond meg neki, hogy tiszteletben tartod a döntését, véleményét.
2021. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
25%

Kedves Kérdező! (#1 vagyok.)


Azért, mert most mindenki ezen lovagol, és megszaporodott a kamu-kérdések száma...

2021. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
31%
Örök életre tanuld meg: politikát nem beszélünk meg senkivel, mert annak 99% hogy veszekedés a vége. Az oltás pedig színtiszta politika, semmi egyéb. Elmész, szavazol és ennyi, nem kell ezt megvitatni senkivel, magánügy. Ő ellenzi, te nem, elfogadjátok amit a másik gondol, akkor is ha nem értesz egyet, és minden happy. Én oltott vagyok, de annyira les.zarom hogy ki oltáspárti meg ki ellenes. Ki nem sz.rja le? Irt valamit az első válaszoló. Kit érdekel hogy ő kivel ért egyet? Azt gondol mindenki amit akar, győzködni senkit sem fogok, meg engem se győzködjön senki. Most az oltásellenesek habzó szájjal hőzöngenek. Hát engem ez rohadtul nem izgat.
2021. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
És akkor már az én kérdésem kamu? De szép... Én nem vádollak, hogy troll vagy, kérlek ne szabotáld a segítségkérésem, keress másik kérdést magadnak.
2021. máj. 10. 13:16
 7/26 anonim ***** válasza:
37%

Nekem se bírta felfogni egy ismerősöm, hogy nem akarok oltást, ezért napi szinten azt magyarázta, hogy hányan haltak meg, lélegeztetőre fogok kerülni, kik betegedtek meg.

Megmondtam neki, hogy én is elfogadtam és soha egy szóval nem mondtam, hogy ne adassa be az oltást. Akkor rám se akarja már tukmálni. Nem is beszélünk egy ideje. Teljesen megértem a barátod. Szerinted ki kíváncsi erre?

De hàt miért is lepődünk meg. Elég ezen az oldalon végignézni a kommenteket. Lassan kb megölnék azokat akik nem adatták be.

2021. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Értem, majd elmondom neki, ha elolvassa
2021. máj. 10. 13:24
 9/26 anonim ***** válasza:
29%

7-es


És ki kiváncsi az oltásellenesek vergődésére? Senki.

2021. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ezen már felesleges vitatkozni, ha megnézitek a kommentek értékelését egymást pontozzátok le, hisz ki így ki úgy gondolja. Ez olyan mikor valaki 6ot lát a másik meg 9et és meg akarja győzni a másikat a saját igazáról. Lehet vitatkozni persze, de meg kell érteni, hogy ha nem juttok dűlőre nem kell a témát feszegetni.
2021. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!