Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is magára hagynátok egy...

Ti is magára hagynátok egy ilyen szemét embert? 18/L

Figyelt kérdés
9. Évvégén összebarátkoztam az egyik osztálytársammal(lány). 10. Évvégén már azt vettem észre bárhova elmegyünk(fagyizni, kajálni vagy bármi) én fizetem az ő részét is. Aztán kölcsönkérte 1 napra a szoknyámat (6 000 Ftos) amit fél év után adott vissza. Nyáron eljött hozzánk azt vettem észre, hogy a hátizsákát amivel jött telepakolta a cuccaimmal és hazavitte.(2 parfüm, 2 poló, kulcstartó) Azt mondtam erre oké, nem gáz vigye akkor. Aztán 11.be észrevettem, hogy elkezdett velem bunkózni és sértegetni. Például ilyeneket mondott nekem, hogy "Mondtam már, hogy mennyire utáltalak régen?" (Ez nekem nagyon rosszul esett, soha nem néztem le senkit, ok nélkül sose volt senkire egy rossz szavam, főleg nem rá) aztán mindig akart valamit csak nem volt nála sose pénz és mindig adtam neki( kávéra, a cigimet úgy szívta mintha a sajátja lenne) Ő volt a padtársam a tollaimat elvette. Ha vettem egy ruhát ami teszett neki azt le akarta nyúlni, ha nem tetszett neki akkor le akarta szólni, hogy ez milyen undoritó. Jött a 12.(a mostani év) elkezdtem leépíteni, már nem adtam neki szinte semmit. Az egyik közös barátnőnkkal jobban jóba lettem és ekkor elkezdett terrorizálni, hogy minek vagyok vele jóba. Teljes elmarrt tőle. Kiderült, hogy ők puszi barátok lettek a hátam mögött. (Nem sokáig) Aztán kiderült, hogy elég sok pletykát tud, de nekem nem mondja el.(Nem is értem akkor mért tart a legjobb barátnőjének.) Meg pl a közös bnőket meghívta kávéra (engem sose) meg ritkán ha van cigije elvileg mindenkinek vissza adja a kunyizásait csak nekem nem adott soha még egy szálat sem. 10 szál cigiket össze szokott egy nap kuncsorogni. Aztán előző héten vettem egy jó tollat le akarta nyúlni mondtam, hogy nem. Haveri társaságba voltunk (cigizős) mindenkitől kunyizni akart de senki nem adott neki. Nekem elfogyott a cigim mondtam jó majd adok 1 szálát. Álttunk épp egyik barátnőmmel beszélgettem erre odajött "menjeeee maaaaa beee a dohanybotbaaa''""""" 3 perc múlva elindulam be, jön utánam, hogy akkor majd adjaaaa cigit en mielött kinyitottam az ajtót mondtam neki, hogy ne legyél már ilyen akaratos. Beértünk a dohányboltba a dohánybolt kellős közepette elkezdett velem üvöltözni, mert azt mondtam rá, hogy akaratos. Az eladóval csak össze néztünk.. Aznap nálam valami elpattant. A megígért szálat odaadtam aztán útközbe már nem szóltam hozzá. Kiértünk az állomásra akart meg kérni meg mondtam neki nem. Azóta kéri, hogy béküljünk ki, mert hogy ő egyedül van. De ez nekem már nem megy. Ekkora paraszt embert én még nem láttam.

2018. febr. 24. 17:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkivel ezt csinálja, csak ez nekem kicsit közelebbi szemszögem, mert velem volt a legjobban jóban, meg 4 évig padtársak voltunk.( sajnos! )
2018. febr. 24. 17:32
 2/11 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést, csak gyorsan írtam idegesen!
2018. febr. 24. 17:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, építsd le! Szívasd meg azzal is, hogy leszoksz a dohányzásról!
2018. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Napi 1 szálat szoktam szívni. Szerintem vizsgaidőszakban ez belefér.:) Nem függök tőle, csak jó levezetni a stresszt esténként. :)
2018. febr. 24. 17:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Ostoba korlátolt csöves , ennyi , sajnos sok ilyen van , alja cigány típus ha az ha nem akkor is tróger .
2018. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem van benne, a kinézete és a viselkedése alapján ! :(
2018. febr. 24. 17:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Pont abban a korban vagy, amikor már megértheted az emberi viselkedést. A leírtakból egyértelműen az derül ki, hogy az illető pszichopata személyiség, akinek nagy érzéke van ahhoz, hogy "barátság" címén lelkileg magához kössön olyan embereket, akik csak társaságra, barátságra vágynak (ez vagy te, talán a kelleténél is kevesebb óvatossággal), aztán ezeket érzelmileg függő viszonyba hoznak, sokszor anyagilag is kihasználnak. Az ilyen embereknek az átlagnál jóval kevesebb erkölcsi érzéke van, viszont a manipulációs képessége szinte határtalan. Az egyetlen javaslat, amit az ilyen emberekkel kapcsolatba adni lehet az az, hogy a lehető legjobban kerülni kell őket. Ugyanis jogi értelemben vett bűncselekményt többnyire nem követnek el, de érzelmileg hatalmas károkat okoznak másoknak. Viszont, mint saját példádból is látod, az ilyenek mindig megtalálják a számukra leginkább megfelelő "áldozatot", akik nagyon lassan ismerik fel, hogy valójában horogra akadtak és csak nagy nehézségek árán tudnak szabadulni. Emiatt az embernek nagyon óvatosan szabad csak egy másikhoz közelíteni, mert előre nem ehet látni a másik belső tulajdonságait.
2018. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

"Gimi 12. Osztály"

"Vizsgaidőszak"

Szép kitalált történet volt

2018. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem kitalált a történet.

Nem gimibe hanem szakközépbe járok.

Próbaérettségik vannak itt májusig. Van aki ezt is vizsagidőszaknak hívja. (Tanár is meg mi is.) Meg így könnyebb volt leírni.;D

2018. febr. 24. 18:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Jesszusom, hogy bírtad ezt a piócát idáig elviselni? Én kb 9.-ben, amikor mindent veled fizettetett ki, elküldtem volna a jó qrva anyjába.
2018. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!