Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik nagyon soványak voltak...

Akik nagyon soványak voltak gyerekkorukban és a huszas meg a harmincas esetleg a negyvenes éveikben, ők idősebb korukra soványak szoktak maradni vagy elhíznak?

Figyelt kérdés

Pont ma olvastam valakitől, hogy ő az a fajta ember volt, aki ehetett bármennyit és csontsovány maradt, majd egyszer a hormonjai miatt elhízott.


Egy rokonom is mesélte, hogy gyerekkorában csúfolták, olyan sovány volt (mert alig evett, nagyon válogatós volt), a negyvenes éveiben is olyan ruhákat hordott, amit egy kamasz hord és valahol 50 felett elkezdett hízni.


Ez általános jelenség vagy ők igazából a kivételek?


2021. jún. 19. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Mintha rolam irtad volna.
2021. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Általános jelenség, a korral lassul az anyagcsere.
2021. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Korral jár, genetika,életmód.

Gyerekként vékony voltam, sőt egész 19-20 éves koromig, mindig is hízni szerettem volna. Ehettem én bármit, bármennyit, semmi plusz.

Majd olyan 25 éves koromtól kezdtem kikerekedni, pont jó!

Igaz, csak 27 vagyok most.


Van, aki szülés után hízik el.

Van, aki idős, gyógyszert szed, na attól is hízik.

De ismerek olyat, aki két gyerek után is 56kg,lapos hasú, csinos anyuka...

2021. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A középiskolában, ahova jártam, volt a gazdaságin egy nő. Meg nem mondom hány éves volt, de 50 biztosan elmúlt vagy ahhoz közelített. Elképesztően sovány volt és említette 1x injekciót is kapott, de nem emlékszem már miért (talán vashiányos volt? Na nekem meg az emlékezetem kopik meg idővel xD).


Az énektanár is sovány volt. Kislányként mondták a faluban a szüleinek adjanak neki zsíros kenyeret. Azóta nyugdíjba ment. Nem is olyan régen felregisztrált Facere és még mindig nagyon vékony.


Van egy kutyás ismerősöm ő már valahol hatvan fölött van és ő neki is világéletében gondja volt a súlyával, még hizlaló port is kapott. Rá mondjuk nem mondanám hogy tbc reklámba illene de nem esett le az állam amikor mondta ezt a hízlalóporos dolgot.

2021. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy +


Ebben a gimiben, amiről írtam volt egy tanárnőm. Ő ne volt gebe. Teljesen oké volt a súlya.


Miután elmentem onnan még sokáig láttam a képeken, hogy ugyanúgy néz ki.


Majd egyik képen azt láttam, hogy kigömbölyödött. Valahol 50-60 körül lehet ő.


Volt egy másik tanárnő aki meg testes volt amikor odajártam. Nem csak pár kg súlyfeleslege volt. Annál jóval több.


Az egyik öregdiák talin láttam, ugyanolyan volt. Rá egy évvel úgy le volt fogyva, hogy fel se ismertem. Konkrétan ott álltam és próbáltam rájönni, hogy ki ő aztán meg amikor rájöttem tátottam a számat. Szerintem nem betegség miatt hanem fogyókúrázott de elképesztő hogy 1 év alatt így lefogyott.


Akkor ott volt a tanci is a közelében aki meg elhízott é akkor kezdett el motoszkálni a fejemben, hogy most úgy néznek ki, mint amikor én jártam oda, csak a lefogyott tanárnő néz ki úgy mint régen az elhízott és vica versa.

2021. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Főleg ha az addig dohányzó leteszi a cigit, akkor sutty 20 kg.
2021. jún. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt velem is.

Vékony testalkat, aztán ahogy telt az idő, rengeteg sport, suli mellett fizikai munka stb és képtelen voltam hízni, aztán irodai munka, sportot abba kellett hagyni, elhíztam

2021. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
Nálunk apai ágon öröklődik a soványság, mindenki vékony marad idősebb korára is, a nők szülés után is. Aki sportolt (pl. apám és több bátyja) azok szálkásak, izmosak is, aki meg nem, azok már már ijesztően soványak. Én most vagyok 31, ha nem sportolnék, még mindig csont meg bőr lennék. Baleset miatt abba kellett hagynom a sportot pár évre, akkor lement rólam az izom és annyi, nem híztam semmit.
2021. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Cigi elhagyásánál nem törvényszerű a hízás, de mondjuk én is felszedtem úgy 4 kilót, amikor ecigire váltottam és nem nagyon látok változást se az étrendemben, ugyanúgy ettem előtte is és most is.


Inkább a + 4 kiló mint a cigi.

2021. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én elhíztam, közel 100 kiló vagyok. Gyermekkoromban rendkívül sovány voltam, már kórosan sovány.

F.

2021. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!