Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, miért van...

Mit gondoltok, miért van ennyi hazug ember? Miért jó az valakinek ha becsap, félrevezet másokat?

Figyelt kérdés

#emberi tulajdonság, őszinteség, hazugság
2021. jún. 21. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván azért, mert valamilyen előnye származik belőle, hiszen erre valók a hazugságok.
2021. jún. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es, köszi a választ.
2021. jún. 21. 08:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb színben tűnjön fel a másik előtt. De nem csak ez a probléma, az még nagyobb, ha saját magadnak hazudsz, mert gyáva vagy szembe nézni az igazsággal.
2021. jún. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as köszönöm a hozzászólást.

Nekem fontos többek között az őszinteség is, de ahogy tapasztalom a környezetemben ez kevés emberre mondható el. Az érdekessége a dolgoknak az hogy még érdekük sem fűződik hozzá hogy hazudjanak, mivel nem nyernek vele semmit, viszont a hazugsággal próbálják palástolni hogy nem akarnak beszélni, találkozni velem. Mondjuk ezzel sincs baj, csak nem értem akkor mi a frászért jelöltek vissza ismerősnek a facebookon, nem értem miért nem célravezetőbb az őszinteség.

2021. jún. 21. 09:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Van elég sok minta jelenleg is, kb. 11 éve folyamatosan a közszereplői körben.

Ha ők ott ilyenek, akkor mit vár a társadalom?

2021. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös de nem értem miért kellene a közszereplőket majmolni, főleg ebben?
2021. jún. 21. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

A közszereplőket csak lefizetik. Senki nem mondta hogy őket kell követni, egy olyan értelmi és érzelmi selejteket, mint az a Pupped Gabo, vagy kicsoda, vagy a VV szereplői..stb.


Aki az ilyen jellegű embereket követi, az nagyon alacsony szinten van.

2021. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5-ös ez nem kétséges.
2021. jún. 21. 21:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!