Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben különbözik egy manipulát...

Miben különbözik egy manipulátor férfi egy manipulátor nőtől?

Figyelt kérdés
Tehát az egyik manipulációja miben különbözik a másikétól?

2021. jún. 2. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Abban, hogy nőként könnyebb manipulálni, mert nagy a πna hatalma.
2021. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nemében.
2021. jún. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
A női könny a világ legerősebb oldószere. Egy csepp elég és mindenki elolvad a környezetében. A férfi könny max arcmosásra jó.
2021. jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Csak annyi hogy a nő gyárilag egy manipulátor :-)
2021. jún. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Hát nem tudom, 3-as...Szerintem megrendítőbb, ha férfi sír, pont azért mert ritkán teszik.

Az én férjem egyszer telebőgött egy százas papírzsepi csomagot, amikor rájött, hogy nem tudja már helyrehozni, amit eltört bennem. Aztán megkértem, hogy fejezze be a manipulálásomat. Egyébként 10 év alatt akkor láttam először és utoljára sírni.

2021. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Mindketten kattantak, a nő veszélyes, mert a bájait is beveti, a férfi csak az agresszióját tudja, vagy a gondolkodásmódját, hogy ráhangolódik a másikra, és félrevezeti.
2021. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!