Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 21eves vagyok, nincsenek...

21eves vagyok, nincsenek celjaim, állandóan parazok hogy ki néz az utcán, visszahúzódó vagyok, nem volt meg barátnőm, mivel kene kezdenem vagy mit kene tenni első körben? Dolgozni dolgozok bar nem olyant amit élvezek, utánna csak otthon pihenek

Figyelt kérdés
Aki volt már hasonló cipobe hogy jött ki ebből? Hogy szerzett barátokat barátnőt, hogy lett bátrabb?

2021. jún. 22. 09:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kifejtened picit jobban?
2021. jún. 22. 14:38
 12/13 anonim ***** válasza:
70%
1-es jól írta, kezdj bele sportba. Bekerülsz általa társaságba, lesz tartásod, növeli az önbizalmad, erősít. Mindent megad, amire neked szükséged van.
2021. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Állíts össze egy napirendet. Kelj fel minden nap legkésőbb kilenckor. Tarts rendet a szobádban. Kezdj el edzeni. Futás, kondi stb. Ép testben ép lélek.
2021. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!