Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor éreztetek utoljára mély...

Mikor éreztetek utoljára mély sajnálatot, megbánást más iránt valamiért, amit te okoztál neki?

Figyelt kérdés

Akármilyen helyzetben.


Én most a gyerekemnek nem adtam be a babáját a bölcsibe, pedig azzal szokott aludni. Annnnyira sajnálom, hogy az én figyelmetlenségemből nem lesz nála. Szégyenlem magam. Ki akarom elégíteni a lányomat. Nem akarom, hogy rossz legyen neki, de tudom, hogy rosszabb lesz, mintha lenne babája, és ez az én hibám. Azt akarom, hogy cserébe érje valami sokkal jobb, hogy kiegyenlítődjön az élet, de nem lesz ilyen. Én sem tudok neki adni, mert mindig a maxot próbálom neki nyújtani, és fizikálisan is elkényeztetjük.


Hhhhh hhaaaaa Ez van.



2021. jún. 23. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sertésből és rosszból írom, kérlek ne isvedd úgy.

Szeretni kell, és kész.

Tanítsd meg neki így, hogy hibázni olykor SZABAD. Máskor nem fogsz jobban odafigyelsz, sajnálod. Ezért ne haragudjon. Kicsi még , kérlek ne azt lássa hogy hibázni szörnyű és árat kell érte fizetni.

Ha ilyen apró, de értékes szemléletekre felhívod a figyelmét, az a legnagyobb és legkifizetődőbb dolog amit adhatsz neki, hosszútávon.

Tényleg ne beleszólásnak vedd...

De mondjuk mondhatod neki hogy mit csináltatok a babával ti ketten, amíg ő ott volt, és neki is hiányzott ám ő, de ma nem érezte jól magát és ma otthon maradt, de holnap már megy vele.

2021. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!