Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélnétek ezért ezt a csajt?

Elítélnétek ezért ezt a csajt?

Figyelt kérdés
Pl kolléganő, mindenki szupernek gondolja, csinosnak, kedvesnek. Kiderülne, hogy a magánéletében egy ostoba valaki. Rendszeren nős gyerekes pali alá fekszik, úgy hogy neki is van párja.
2021. jún. 23. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs az én rovásomra, addig leszarnám
2021. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Tiszteletben tartom más kapcsolatát, ítélkezni pedig nem szoktam más felett. Nem szép dolog, ha ilyet tesz a nő, de a f@sz közöd van ahhoz, hogy mit csinál a szabadidejében, hm? Te mit irigykedsz, ítélkezel? Mi van, megdugnád, de kevés vagy hozzá?
2021. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Mit mondjak? A mai társadalmat bemutatja...
2021. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

#2, elgurult a gyógyszered, vagy csak simán nem vetted ma be?

Mivel erkölcsileg, etikailag nem az én kategóriám az illető, remélhetőleg nem kerül a látókörömbe se 1km-en belül.

2021. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Mit zavar az téged, hogy mit írok? Felháborítónak tartom, amikor ennyire belemásznak a másik ember életébe. Törődjön magával a kérdező is inkább. Eleve az ítélkezés szó, mintha valami istenség lenne vagy bíró, aki eldönti majd a másik ember életét. Undorító.
2021. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Nincs hozzá jogom hogy elítéljem. Ő élete, ő döntései, nem rám tartozik és nem is érdekel.
2021. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a kérdés stílusából inkább az jön le, hogy nem csak primitív vagy de irigy is.
2021. jún. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
A kerdes irojat itelnem el ezert az ocsmany stilusaert es rosszindulatert.
2021. jún. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nekem nem árt és az én férjemre nem akaszkodik rá, nem csinálnék vele semmit. Magamban nyilván meg lenne róla a véleményem, de úgy gondolom az ilyen embereknek pszichológus segítségére lenne szüksége.
2021. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ítélném el,mi közöm lenne hozzá?
2021. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!