Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka a Thevr népszerűségé...

Mi az oka a Thevr népszerűségének?

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 00:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Ok volt az az elsők között akik magyar nyelven foglalkoztak ezzel a gaming vlogolás jellegű YouTube dologgal.
2021. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen az is fontos szerepet játszott benne amit az #1es ír illetve az hogy a mai napig is minőségi tartalmakat gyártanak. Nem mennek bele minden hülye trendbe csak azért hogy több nézőjük legyen, nekik fontos a jelenlegi közönségük megtartása is. Ennyi év után is még mindig tudnak újat mutatni, rengeteg dologban fejlődnek ami sok régebbi youtuberről/streamerről nem mondható el. Rengetegen 2-3 év után kiégnek utána meg megy a vergődés meg a drámák hogy legyen valaki aki nézi őket.
2021. jún. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1


Tehát mondhatjuk, hogy csak jókor voltak jó helyen?

2021. jún. 25. 00:28
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Ingyenélő gcik
2021. jún. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
3: alapvetően mindenki aki sikeres lesz jókor volt jó helyen, nem gondolod?
2021. jún. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

#4 azért szpnak vele. A melóhelyen elvagy 8-12 órát, ha a hobbid a munkád akkor lehet az 16-18 is.

"Á, meg egy kicsit ezt, meg egy kicsit azt..."


Szerintem amúgy a stílusuk és az időzítés is sokat számított az elején. Ma meg a stílus ami bevonza az embereket.

Én egy laptop vétel előtt találtam meg őket. (Megérte)

Semmi catmario, de nyilván, bepótoltam.☺️

2021. jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

A korai időzítés, úgy ahogy a világ 99 százaléka aki youtuberként/streamerként tevékenykedik.


Kivétel: világszinten játszó profil esportlók és e-k.rvák.

2021. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

"Rengetegen 2-3 év után kiégnek"

Ők is már rég kiégtek.

2021. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Az a titkuk hogy mindig a kulfoldi csatornakon aktualis trendeket utanoztak amik sok nezot hoztak. A memeket es a viselkedesi mintakat atvettek a kulfoldiektol. Nagyon sok kulfoldi hires youtubert felismertem bennuk. Nekik mar nem kellett azal kiserletezniuk hogy mi vonzza a legtobb nezot. A kulfoldi csatornak altal kitaposott osvenyen setaltak vegig megeroltetes nelkul.
2021. aug. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4%

"Az a titkuk hogy mindig a kulfoldi csatornakon aktualis trendeket utanoztak amik sok nezot hoztak."

hát vagy mind ilyen, vagy mind egyedi csak a "simsonék, már megcsinálták".


"viselkedesi mintakat atvettek a kulfoldiektol"

személyiséget lenyúlni...hmmm. nem tudom Pisti az elején is Pisti azt necces csk úgy eljátszani, Janié se semmi de Pisti reakciói adott szituációkra, nem lehet átvett személyiség...


Szerintem a szponzorok, a cat mario, a vr horror sokat dobott a nézettségen, atájt jöttek vagy figyeltem fel a tech-re.


számomra az első duo a magyarországi yt-n. lényegében 1 téma van, amitől kicsit messzebb áll a happy hour, de az is kell.

Ellenben sok yt csatornával akik tényleg hasonlítanak a külföldi trend hajhászra, csaponganak jobbra balra, mint a kezdők x ezer néző után.

vagy hírtelen beújít, hátra hagyva azt amivel felment. kb olyanra gondolok mintha a thevr nekiállna egy yt főzőműsornak.

2021. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!