Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nagyon gazdag férfiak...

A nagyon gazdag férfiak (idősebbek inkább) miért igénytelenek külsőre?

Figyelt kérdés

[link]


Nem politizálni stb szeretnék. Vannak gazdag-akár családjuk által, akár önerőből (tehát nem a goldigger/luxus "eszkort" típus) idősebb nők, és eddig egy igénytelent nem láttam közöttük, mindig minden a helyére rakva, fitt még öregen is. Viszont egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki felfoghatatlan vagyonnal ennyire nem igényli a normális külsőt. Oké hogy bárhogyan néz ki, összejön vele valami fullos nő, de én rosszul érezném magam. És itt nemcsak mondjuk a lógó hasról van szó, amit nyilván nagyon fájdalmas beavatkozásokkal lehetne megoldani, hanem mondjuk amikor a miliárdos műgyűjtő interjút ad és gusztustalanul sárgák a fogai meg össze-vissza állnak. Tesóm például évekig gyűjtött arra, hogy rendbe tegye a fogait.

Vagy én is leszarnám ezt, ha ennyi pénzem lenne? Tehát teljesen megváltozna a mentalitásom?



2021. jún. 25. 10:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, rajtam van mit javítani, inkább lemondok dolgokról csak hogy edzőterembe járhassak. :/
2021. jún. 25. 10:09
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Ne látszódjon rajtuk, hogy mennyire tele vannak :D

Tudod, némelyik nő csak a pénzre megy, lehet így akarják leplezni

2021. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz lehet.
2021. jún. 25. 10:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na meg lehet úgy vannak vele, hogy amelyik nő így is leáll velük, annak vagy igazak az érzései, vagy ha nem, akkor az undor előbb-utóbb úgyis kibukik.
2021. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Pont rossz példát választottál.


Lölő egy funkcionális analfabéta proli, akinek a nevére van írva a fidesz vagyonának egy jó része.

2021. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Ismerek ilyen kő gazdag idősebb faszit, halál igénytelen az ember, bottal sem piszkalnam meg kategória. És a tetejében bunkó is.
2021. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem néz ki a cikkben lévő fotón igénytelennek. Persze van rajta egy kis fölösleg, de az öltözködésével nem tudom mi baj van.
2021. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekik nem kell kompenzálni.

Tudod mit jelent ez?


Rajos Nintendó meg a Rüjsz Gyuszika panel 7.ről azért vesz merdzsót, hogy kompenzáljon.


17 éves panelproli gyereke azért szolizik, tölteti fel mindenét hogy kompenzáljon.


Stb stb stb... a szar fos életüket az emberek anyagi forrasokbol megkaphato, mű, mulando, latszatelemekkel kompenzaljak. Hogy ok valakik... pedig senkik. De olyan szinten senkik hogy az leirhatatlan.


A mostani fiukak miert jarnak kondiba, szolizni fszomtudja mit csinalni? Nem azert mert nekik az feltetlenul jo... igy fogadtatjak el a hasonloan amőba szinten rezgő kornyezetukkel hogy valakik..... holott... csak bohócok.


Egy erett, plane gazdag embernek erre semmi szuksege nincsen...

2021. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!