Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki beoltatta magát, miért?

Aki beoltatta magát, miért?

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 11:28
A kérdező szavazást indított:
Mert hiszek abban, hogy valamennyire megvéd a covidtól!
Csak a védettségi igazolvány miatt!
48 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Külföldre megyünk nyaralni, így kellett az igazolvány.
2021. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
A ketto egyutt. Kell az igazolvany is, meg szerintem ved is a koronavirustol vagy annak sulyos lefolyasatol.
2021. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

1) Nem akarok beteg lenni és/vagy meghalni, még terveim vannak az élettel.

2) Ha én tünetmentes hordozó lennék is, megfertőzhetem nálam gyengébb, idősebb kollégáimat, ismerőseimet. Ezt semmiképpen nem akartam.

3) Szabad mozgás a későbbiekre nézve, szeretek utazni és egyértelmű, hogy ilyen helyzetben csak az élhet ezzel a kiváltsággal, aki tesz a saját és mások biztonságáért.

2021. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Társadalmi tudatosságból. Kártyám volt oltás előtt is, a covidtól sem félek, mivel elég könnyedén átestem. De nem szeretnék másokat megfertőzni. Plusz hozzájárulok az átoltottsághoz.
2021. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%
#4 Beoltva is lehet fertőzni, szóval max.magadat véded.
2021. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Hogy az egy emelettel alattunk lakó idős (85+ éves) rokonaim életét ne veszélyeztessem. Én különösebb probléma nélkül átvészelném a vírust, de rájuk ez már nem igaz.
2021. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%

Csak azért oltattam be magam, hogy kimehessek a két budapesti válogatott meccsre. Ha lesz harmadik oltás akkor én azt kihagyom.


Van egy csomó hely ahová nem kell védettségi igazolvány majd oda járok.

2021. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk, hogy aki beoltatta magát, az őszre, télre, stb. is beoltatta, mivel az oltás a mutációk ellen is véd, és ha neadjisten lesz 4. hullám, akkor a korlátozások jellemzően az oltatlanokra fog majd érvényes lenni.
2021. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Ha valaki be van oltott attól még lehet covidos. Tehát a beoltottság nem jelent védettséget.
2021. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
12%
Mert kiküldtek a gyermekeimmel a boltból arra hivatkozva hogy terjesztjük a betegséget(még csak náthásak sem voltunk).A K anyádat (mondtam magamban) az a hölgy a mai napig nem oltatta be magát,tőle az undorító megalázása miatt nem fogadom el a kiszolgálást.Ha valaki s.ggfej és ennyire fél akkor oltasson,ha pedig nem oltat akkor ne legyen gusztustalan féreg.Szóval külső "inger" miatt oltattam.Ja a férjem sem oltatta magát ez a megkülönböztetés kifejezetten csak erre az egy boszorkányra irányul.
2021. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!