Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beoltattam magam, aki nem...

Beoltattam magam, aki nem oltatja be magát miért riogatja a másikat?

Figyelt kérdés

Engem nem érdekel, nem zavarja a lelkem hogy a másik mit csinál. Én több okból is rá voltam kényszerülve az oltásra, és saját magam is így döntöttem volna. De akik nem oltatták be magukat, támadják a többieket, hogy meg fognak halni az oltásról stb...

Mire jó ez?

Miért találják ezt ki?



2021. máj. 15. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Mert megerősítést várnak a saját gondolataikra. Én is beoltattam magam, mondjuk szükségem nem volt rá, csak a kártya miatt, és az EU-s szabad utazás miatt, de én nem evangelizálok egyik irányba sem.
2021. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Vannak emberek, akik imádnak riogatni, túlozni, nagyot mondani. Saját jelentéktelenségük ellen harcolnak ezzel. Meg az a (hamis) tudat, hogy te valami kiválasztott vagy, aki félelmetes titkok birtokában vagy, amit a többiek nem fognak fel, az orvosolhatja önbizalomhiányukat.
2021. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Így már értem. Sajnos konkrétan teljesen meg vannak győződve róla, hogy ez mind ellenük van. Sajnálom, hogy így látják. Pedig senki nem akar nekik rosszat, sőt... Lényegében mindenki egy valamit akar, hogy legyünk túl ezen az egészen. De annyira makacsul tartják ezt a nézetet, hogy képesek a fejemhez vágni, hogy attól az oltástól most meghalunk. És az viszont már kezd kicsit zavaró lenni. :(
2021. máj. 15. 13:54
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
"Akik nem oltatták be magukat, támadják a többieket" Mi van? Van egy pici zavar az elmédben...
2021. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es... A zavar az elmében nem nálam kezdődik. Talán ha kapcsolatba lépnél embertársaiddal, vagy körülnéznél a Facebook közösségi oldalon, micsoda oltás ellenes dolgokat terjesztenek megértenéd. De a te csökkentett felfogó képeségeddel ez nehéz lesz.
2021. máj. 15. 14:57
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Természetes kiválasztódás van, a hülyék előbb-utóbb elkapják ezt a szart és vagy elhullanak vagy észhez térnek. A szomorú csak az, hogy aki nem kaphat oltást betegség miatt, azt is viszik magukkal…
2021. máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
A skizofrénia már gyógyszerrel kezelhető ha úgy érzed a "többiek" folyton támadnak. De a te csökkentett felfogó képeségeddel ez nehéz lesz megértened.
2021. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es drágám tudod mi a skizofrénia? :D nézz utána babám...
2021. máj. 15. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Nincs semmi gond. A szomszéd ember beoltatta magát, én nem. Megvagyunk. Közben ő is nagyon meg volt fázva és én is.
2021. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csicuki ***** válasza:
Én senkit sem támadok érte csak mindenkit oltanak boldogot boldogtalant meg se nézik, hogy benne van e a vírus. Akit úgy oltanak be hogy a szervezetében ott a betegség (tünetmentesen természetesen) nagyobb eséllyel kerül kórházba és lélegeztető gépre.
2021. jún. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!