Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon megvisel az állatkínzás...

Nagyon megvisel az állatkínzás. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Akárhányszor látok egy bántalmazott állatot, szinte mindig elkezdek sírni, vagy nagyon mérges leszek. Rányomja a bélyegét az egész napomra. Szívem szerint minden állatot befogadnék, és segítenék rajtuk, de albérletben lakok, szóval ez felejtős. Hol kevesebb, hol több pénzzel tudok rajtuk segíteni egyenlőre. Hogyan tudnék segíteni magamon, hogy ne boruljak ki ennyire szegény bántalmazott állatok láttán? Egyszer majdnem lázig sírtam, annyira kikészültem... 26/N
2021. jún. 27. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tenni semmit nem tudsz ellene, legalábbis engem is megvisel és ezen semmi sem fog javítani mert ilyenek vagyunk. Én amit tettem, az az hogy elhagytam a húst, hogy legalább azzal ne járuljak hozzá az állatkínzáshoz.
2021. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem is... Elég megnéznem egy-egy videót, utána napokig nem alszom, folyamatosan az állatokon jár a gondolatom, hogy miket élhetnek át. Talán, ha megpróbálod elkerülni ezeket a helyzeteket, facebookon tiltani az ilyen állatos oldalakat, a cikkeket nem elolvasni, stb
2021. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Kerüld az ilyen tartalmakat. Érdekes módon én szökőévente 1x hallok ilyenről
2021. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Hol látsz te ilyeneket? Én hozzám soha nem jut el semmi ilyen, pont azért, mert nem érdekel. Tudom, hogy van és elkeserítő, de semmit nem tehetsz ellene. És egyébként engem is megviselne, ha ilyet látnék. De tényleg nem látok soha ilyesmit.
2021. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki likeolt, vagy követ állatmenhelyes oldalakat, ott akaratlanul is szembejönnek ilyenek. Gondolom ti semmi ilyesmit nem követtek, nem adakoztok, így elkerül titeket ez.
2021. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne nézz ilyen tartalmakat, esetleg önkénteskedj menhelyeken, hidd el, baromi jó érzés tud lenni, hogy tudod hogy egy kicsit te is hozzájárultál ahhoz, hogy azoknak az állatkáknak szebb élete legyen:) És akkor tényleg megtetted a tőled telhetőt.
2021. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!