Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy nagyon ronda vagyok, de annyira szép akarok lenni, hogy megforduljanak utánam?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 02:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%
Egy plasztikai sebesz a te megmentod. 1-2 millabol uj fejet varazsol.
2021. márc. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

A szépség bizonyos értelemben a legnagyobb átok. Kiskoromtól kezdve hajtogatta a környezetem milyen szép vagyok. Én a legkevésbé sem láttam magam olyannak, mint ők. Csak a hibáimat láttam, mert ha kicsit is fáradtnak láttak pl, nem voltak restek megjegyezni. Ezáltal folyamatosan megakartam felelni, merthogy ők azt hiszik, hogy szép vagyok, nem okozhatok csalódást. Betegesen figyeltem mindig, hogy a lehető legjobb formámat hozzam. Mondanom sem kell, az tett csak hozzá igazán felnőttként, hogy minden nő vetélytársnak tekintett, holott eszem ágában sem volt versenyezni velük semmilyen tekintetben. Irreális elvárások, ördögi kör..

Nem számít a tudásod, a személyiséged, hiszen szép vagy. Jönnek a megbélyegzések, mert úgyis csak a szépségedért kapsz jó állást. Jönnek a felszínes "barátok" és férfiak, akiknek baromira nem számít, mi van a csinos kis fejedben, csak mutass jól mellettük.

Ha van jellemed és nem "aranyásó" típus vagy, a szépség csak teher.

2021. márc. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Felszínes emberek mindig akadnak, a tudás meg a személyiség semmit nem csinál ha egyetlen faszt sem tudok felállítani - bár tény hogy egy elég jellemtelen és buta embernek tartom magam, még ha aranyásó nem is vagyok.

Így is akadt bőven negatív figyelem az életemben (tettlegességig fajuló is), viszont a szépséggel jutna pozitív is, akár érezhetném is magam valakinek.

2021. márc. 24. 03:33
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

A világ legjobb nőjét is unja valaki, sőt, jó nőket is vernek.


Egyébként, ha sportolsz, nem vagy dagadt, normálisan öltözködsz, és nem valamilyen genetikai defekttel születtél, akkor az átlagnál csak jobban tudsz kinézni.

2021. márc. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

4-esel egyet tudok érteni

sok nő azt hiszei hogy ronda közben meg nem az.

Ha még is változtatsz magadon azt ön magadért tedd senki másért,és nem műtétre gondolok sport ismerkedés barátok nagyon fel tudnák lendíteni az életed.

Annyira ne érdekeljen mit gondol rólad más ahány ember annyi gondolkodás mód míg az egyik örül ha sapka van rajtad a másik megőrül annyira idegesíti. Ne akarj mindenkinek megfelelni,az egyetlen aki fontos az te magad vagy.

2021. márc. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%

Nő vagy? Miért vagy ronda?

Egyébként a testedet tudod alakítani edzéssel és táplálkozással, meg öltözködéssel, frizurával is sokat lehet segíteni.

2021. márc. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Kivancsisagbol, erdekes lenne latni, hogy a kerdezo mennyire ronda. :))

Nem mondom, hogy tegyel fel kepet magadrol, de ha esetleg a neten talalnal egy hasonlo kepet, mint amilyennek kb gondolod magad azt belinkelhetned, hogy lassuk mirol van szo.

2021. márc. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Most az hogy valaki szép vagy ronda ízlés kérdése. Lehet csak te látod így magad mert épp olyan környeztben vagy ahol nem találtál magadnak párt és emiatt annyira kiborultál hogy magadban látod a rosszat ami rontja az önbizalmadat nem is kicsit és persze a kisugárzásod sem a legjobb ami szintén taszító ok lehet.

Vannak dolgok amin könnyen lehet változtatni. Túlsúly esetén le kell fogyni, ha túl sovány vagy és semmi formád nincs picit hízni kell és erősíteni, sportolni hogy pontosabb legyek, ez is sokat tud formálni rajtad. Az arcod formáját nem tudom milyen fogaid nem tudom milyenek ez is sokat számít hogy mennyire vagy mosolygós, mennyire ápoltak a fogaid, mennyire ápolt a bőröd, a hajad hogyan viseled milyen frizurád van mennyit foglalkozol vele stb... Ha ezeket is elhanyagoltad akkor ne csodálkozz. Persze ha adsz magadra olyan stílust ami illik is hozzád olyan öltözködést választasz, megjelenést stb... akkor lehet esélyed arra hogy vonzóbb legyél mások szemében. A dolgokért tenni kell, ezt én jó pár éve megtanultam és akik sírnak hogy ez és ez a bajuk mert nincsenek megelégedve magukkal akkor mindig mondom nekik hogy tenni kell a dolgokért. Meg kell keresni a megoldást mert mindenre van megoldás és szépen el kell kezdeni tenni érte.


Nyilván vannak dolgok amin nem lehet változtatni, arcod formáján magasságodon mert ez genetika ez ilyen ez van. De sok mindenen viszont lehet, ha mégsem jött be akkor sincs semmi baj meg kell próbálni mást.


Ha csak azért vagy ronda mert elhanyagoltad magad akkor meg is van a válasz és a megoldás is hogy kapd össze magad és kezdj el foglalkozni a külsőddel. Ha nem így van akkor mást kell kitalálni.


Mindenkinek megvan a maga szépsége, mint írtam lehet azért van ez mert a környezetedben olyanokkal próbáltál ismerkedni akiknek egyszerűen nem jössz be, és otthagynak te meg csak simán bebeszéled magadnak hogy ronda vagy ami nem feltétlen van így, mert lehet valahol máshol például te kellenél valakinek.

2021. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
64%
Küld képet és adok tanácsot min változtas
2021. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
58%
Keress magadnak szintén ronda barátot, ne akarj ilyen külsővel helyes fiuval összejönni
2021. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!