Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért mert valakinek nehezen...

Azért mert valakinek nehezen jött össze a gyerek, miért kell telerakni vele a facebookot?

Figyelt kérdés

Van egy régi ismerősöm. Mióta szült (lassan egy éve) naponta többször a gyerek képeivel rakja tele a facebookot, "milyen jó anyának lenni" szövegeket,idézeteket tesz ki. Mindenhova azt kommenteli, hogy neki a sokadik lombikkal jött össze. Elhiszem, hogy nagy küzdelem volt és büszke a gyerekre, de miért tartozik ez a több mint ezer ismerősére?

Bunkósàg lenne törölni az ismerősök közül? Én erre nem vagyok kíváncsi.


2021. jún. 27. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne bunkóság, az internet arra van kitalálva, hogy azt nézd, ami érdekel.

Amit az ismerősöd csinál, az egyébként egy nagyon felelőtlen viselkedés (kisgyerekről/csecsemőről képeket kirakosgálni közösségi oldalakra).

2021. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A válasz röviden annyi, hogy azért mert boldog. Számos kudarcon lehetett túl, mire sikerült.

Abban igazad van, hogy ezt nem szükséges a világon mindenkinek a tudomására hozni.

Nem kell emiatt törölni az ismerősök közül, csak kapcsold ki a követését.

2021. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Csak azt nem értem, ez téged miért zavar?


Mióta létezik Facebook létezik Követés leállítása gomb is. Az a szép az internetben, hogy azt tudjuk rajta megnézni ami érdekel minket.

2021. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alap dolog, hogy senkit nem követek Facebook-on, pont ezért, mert abszolút nem érdekel, hogy ki milyen formájút szart a reggel. Nem bunkóság, abszolút jogod van kikövetni őt, ha nem érdekelnek a megosztásai.
2021. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

Aki ilyen ostoba az akkor is kirakja ha egyből sikerül.

Az ilyenekkel nem tudsz mit kezdeni, kikövetés, tiltás, törlés stb. a megoldás

2021. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Kérdés ki a nagyobb ostoba, aki boldog, vagy az aki nem képes mások boldogságát kezelni és rögtön tilt, töröl mindenkit mert elborul az agya :D
2021. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Te nem tudtad, hogy mukodik a Facebook? Ismerost sem muszaj latni, ha leiratkozol rola.
2021. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
#6, mikor írta a Kérdező, hogy rögtön? Azt írta, már egy éve minden nap kirak a gyerekéről legalább egy képet a nő. Én kérek bocsánatot, hogy vannak emberek, akiket nem érdekel egy csecsemőnek minden privát pillanata. Mert ez ugyanabba a kategóriába tartozik, mint amikor valaki azt is kirakja, hogy mikor megy éppen a mosdóba. Itt nem arról van szó, hogy nem örül a boldogságának, hanem a túlzott információ megosztásról.
2021. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem én sem, hogy miért kell ezt ennyire szétkürtölni, örömködni, stb., talán, mert egy konvencionális b*mságot "kell" követnie az érzése szerint.

Figyeld meg, ha valami rossz történik, azt nem posztolgatja az ilyen. Ezért is fölös az ilyennel beszélni, mert nem fogja megérteni, hogy h*eség, ami tesz.

A megoldás, hogy ne kövesd, ne legyen látható számodra a posztjai, de tartsd meg ismerősnek.

2021. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

#6: Kérdés, hogy az a nagyobb ostoba aki nem kíváncsi az ezredik ugyanolyan képre egy számára érdektelen dologról, vagy aki mondjuk Kaletának gyártja a matériát az esti matyizáshoz. Nyilván, ha én minden nap kirakok több képet ugyanarról a kocsimról, az már jogosan kifogásolható.


De felteszem máshogy a kérdést, azért lennék ostoba mert nem nézem folyamatosan azt a tartalmat, ami nem érdekel? Vagy te elborult aggyal nézed a tv-ben ami nem érdekel, ahelyett, hogy elkapcsolnád?


#5

2021. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!