Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Homoszexuálisok! Ti amúgy mit...

Homoszexuálisok! Ti amúgy mit szeretnétek elérni, vagy kiharcolni?

Figyelt kérdés
Több évtizedes herce-hurca megy a hsz-k és a heterók közt, tüntettek, felvonultok, vadultok időnként. De ez az egész annyira összefonódott egy életellenes háttérszervezet propagandájával, hogy szinte lehetetlen már elválasztani a kettőt. És ez nektek is kárt okoz. Szóval őszintén érdekel, hogy egy átlagos hsz mit szeretne elérni.

2021. jún. 28. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
86%
Biszexként örülnék ha az azonos neműek tudnának házasságot kötni és gyereket örökbe fogadni például:)
2021. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
90%
Hát én elsőként azért mondjuk, hogy viselkedhessünk úgy, mint egy pár, ne kelljen attól fosni, hogy ki szólogat be, vagy rosszabb. Mondjuk így kezdetnek ez jó lenne.
2021. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 A kérdező kommentje:

"Szájadba" :D Látom te nem olvastál eleget. Amúgy, ha az ilyen mentalitásúakat ki lehetne szűrni mindkét oldalról, még egy értelmes párbeszéd is kialakulhatna egymás közt. Amit nem a gyűlölet határoz meg, mint az első válaszolónál.

A többiek válaszát köszönöm és várom a további értelmes véleményeket. :)

2021. jún. 28. 14:02
 4/91 anonim ***** válasza:
84%

"Olvass. Senki sem azért létezik hogy a szájadba rágja az ilyen dolgokat.Ha meg buta vagy olvasni, akkor pofa be."

Sztem inkább ne írkálj sehova a flegma pofáddal amikor valaki érdeklődik a melegek iránt, hogy meg tudja mit szeretnének. Hátráltatod az együttműködést, idióta barom.

2021. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
83%
Én azt szeretném, hogy a párom törvényes szülője lehessen a lányunknak. A gyereket közösen vállaltuk (mesterséges megtermékenyítés, donorral).
2021. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
85%
Az is remek lenne, ha nem szólnának be csúnyán idegenek azért, mert a városban sétálva megfogtam a barátnőm kezét.
2021. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
98%

Én csak biszex vagyok, de én is tudok sorolni dolgokat.


Pl házasságot ne tiltsák vallásra hivatkozva, hanem lehessen házasodni, mert az ma már egy jogi viszonyt jelent két felnőtt között és POLGÁRI keretek közt történik, ergo semmi köze az egyháznak hozzá. Ha az egyháznak nem tetszik, akkor az egyház nem esket melegeket a szertartásukkal. Pont ennyi a hatásköre nekik, a POLGÁRI esküvő, ami jár JOGVISZONNYAL is, az már nem vallás.


Ne vitassuk a homoszexualitás természetességét. Szerintem felesleges, és irreleváns ezzel érvelni, bármelyik oldalról is. Pl az internet sem természetes, és a modern orvoslás se. A betegségek, többnyire meg természetesek. Mégse mondjuk azt, hogy mit tudom én, a pestis egy király és jó dolog, mert természetes, a modern orvoslás meg rossz és természetellenes. Felesleges egy olyan dolgot, ami nem káros, a természetesség szerint vizsgálni és helyteleníteni. (A politikai uszítást ne keverjük ide, nyilván a két oldal egymásnak fog ugrani, és az rossz, de maga a homoszexualitás nem)


Örökbefogadás! Az intézetből örökbefogadott gyerekek nem egy jól működő hetero családtól vannak elvéve. Sokszor egy ilyen gyereknek a melegpár és az intézet a két opciója, ha mondjuk a gyerek már kissé beteges, már nem kisbaba, vagy roma. Egy fehér, hetero házaspár sokszor azért fogadna örökbe, mert nem tudnak gyereket nemzeni valami szervi gond miatt, és ezt nehéz elfogadni, ezért valószínűbb, hogy kisbabát szeretnének, míg egy melegpár nyitottabb lehet kicsit idősebb gyerekre is, lévén, hogy nem kell egy eü probléma feldolgozásával foglalkozni, mert nincs olyan náluk. És etéren ne jöjjünk a gyerek iskolai kirekesztésével. Azért is kirekeszthetik, ha nincs családja egyáltalán, vagy épp bármi más miatt. Ha szemüveges a gyerek, és csúfolják miatta, akkor se veszed le róla a szemüveget, mert szüksége van rá. A gyereknek stabil környezetre van szüksége, ami nem egy intézet. Ne foszd meg a stabil környezet lehetőségétől. Mindkét esetben a többi gyereket kell arra tanítani, hogy ne csúfolódjon, illetve a sajátodat, hogy védje meg magát.


Fel lehessen vállalni a meleg kapcsolatot, anélkül, hogy a munkáltató kirúgjon miatta. A szex rész a magánélet, az hogy bemegyek a munkahelyre, bevisz a párom, és ha kérdezik, akkor ne kelljen azt hazudnom, hogy csak jó arc a lakótársam. Az nem magánélet, hogy nyíltan beszéljünk a kapcsolatunkról, megfogjuk egymás kezét, megcsókoljuk, kulturáltan, pont mint a heterok.


A szexuális felvilágosítást teljesen átreformálnám a sulikban, és nem csak a meleg oldalról.

Lehessen az iskolai felvilágosítás része, szülői engedély nélkül. Azt gondolom, hogy a heteroszexuális nemi életről tartott felvilágosítás sem a megfelelő minőségű. Nincs szó az érzelmi oldalról, nincs szó rendesen még a fogamzásgátlásról sem, a menstruációról sem jó a tájékoztatás. A fogamzásgátlásról csak az óvszert mondják, meg a fog gátlót, esetleg az eseményutáni tablettát. Nincs szó a többi hormonmentes opcióról, a menzesznél csak a betét és a tampon kerül szóba olyan, hogy kehely pl nem. Csak a teherbeesés megelőzése a lényeg, ezáltal maradnak ki a kérdésből homoszexuális kapcsolatok is. Pedig 12 felett, már lehet beszélni ilyenekről, hogy érzelmi oldal, hogy nem csak vaginális közösülés van, ha nem vaginálisan csinálod is kell védekezni a betegségek ellen. És ebbe bizony elkerülhetetlen a melegség is. Illetve nem 12 évesen kell elkezdeni beszélni a menstruációról, amikor már 20 lányból 19 már bőven benne van.

És nem, ez nem olyan, hogy csak a szülő dolga. Gondoljunk azokra, akiknek nem normális szülők jutottak, nincs net, stb, őket is kell edukálni, ez főképp azoknak jó, de a többieket sem szabad kihagyni.

És azért mondom, hogy ne kérdezzük a szülőket, mert így pont kiesne az, akinek nem mondaná el a szülő az ilyeneket. Szerintem ha egy szülő nem tudja kezelni azt, hogy a gyereke nem csak a szülői látásmódot ismeri meg, hanem mást is, az nem jó szülő. Személyes példa, anyukám nem hívő, egyenesen ostobának tart minden vallásos embert, mégsem mondja, hogy "Lányom, ne menj azokra a töri, irodalom, etika órákra, ahol szó esik a Bibliáról, mert én nem akarom, hogy lásd a keresztény agymosást." Sőt, sokáig hagyta, hogy járjak hittanra, egészen ovitól általános végéig. (Addig érdekelt) Na így kell helyén kezelni azt, ha a gyerekünk más, a miénkkel ellentétes nézetet megismer. (És nem, a felvilágosítás, a megfelelő korban, a megfelelő módon, nem propaganda, nem népszerűsítés)


És ami a legfontosabb. Mostanában láttam cikkeket, hogy valakit megvertek a szivárványos nem tom mi miatt. Ez ekég elborzasztó alapból, de a kommentek! Egy csomó az áldozatot hibáztatta, ami számomra elképesztő. A másik öltözködése nem ok arra, hogy megverjük, ezt lmbtq-tól független mondom.

2021. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 A kérdező kommentje:
Ahhoz azért nagyon magas szintű közoktatás kellene, hogy én jó szívvel rá merjem bízni a gyerekeim szexuális felvilágosítását. :) De ettől még fényévekre vagyunk. Amilyen felvilágosításban mi részesültünk a suliban arról jobb nem is beszélni. :D Szerintem a szülőket kéne erre jól felkészíteni, hogy ne szégyelljék a választ ha kérdez a gyerek, illetve ne a méhecskékkel vacakoljanak. Szóval én semmiképp sem örülnék, ha a gyerekem az iskolában bármilyen szexuális felvilágosítást kapna. Mert nem áll erre készen a rendszer. Pedig a természetesség mint olyan az egész emberi életet meghatározza, ha elfogadja az ember, ha nem.
2021. jún. 28. 16:58
 9/91 anonim ***** válasza:
58%

"hogy viselkedhessünk úgy, mint egy pár"

Én nem vagyok homofób, de kevés undorítóbb dolgot tudok elképzelni annál, hogy két férfi nyilvánosan csókolózik. Lehet lepontozni, de egyszerűen hányingerem van tőle. Én mondjuk ezért nem szólogatok be hanem megfordulok és elmegyek onnan, de megértem, ha valaki esetleg felhívja az urak figyelmét arra, hogy ezt otthon csinálják.

2021. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
100%
De akkor az is normális, ha egy hetero párt meglátva csókolózni én pl undorodom, nem? Mégse megyek oda, hogy ezt otthon csináljátok. Ez egyéni probléma.
2021. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!