Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szokatlannak tartjátok, ha...

Szokatlannak tartjátok, ha egy nő ért az autójához, és a könnyebben szerelhető (cserélhető) dolgokat maga is meg tudja csinálni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 29. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Számomra nem szokatlan.


48N vagyok, egyedül szerelem a bicajomat, kifejezetten szeretek vele foglalkozni. :)

2021. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
80%

Nő vagyok, és nem, rengeteg ismerősöm aki hölgy, ért -ki jobban, ki kevésbé az autójához.

És kifejezetten nőies nők. És hálistennek nem azok a fajta csajszik, akik ezzel akarnak kitűnni a tömegből, hogy húúhha, én lányok vagyok, és nézzétek, értek a kocsikhoz.

2021. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, mert ritka nagyon.
2021. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nemtől függetlenül szokatlannak találom, ha valaki a kerékcserén kívül otthon bíbelődik a kocsival. Kivéve ha valami hobbi trabant/lada, azokat még lehetett otthon bütykölni.

Mit szerel otthon pontosan?

2021. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5: szerintem izzócsere, biztosítékcsere, ilyesmire gondolhatott...
2021. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, ritka.
2021. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, izzócsere (fényszórókban, utastérben, óracsoportban is), biztosítékcsere, gyújtógyertya csere. Olajcsere, szűrők cseréje. Visszapillantó tükörlap, csomagtér teleszkóp, ilyen egyszerűbb dolgok, amikért kár lenne munkadíjat fizetni. Mondjuk nem is új autóról van szó. Komolyabb dolgokba leginkább az idő és hely hiánya miatt nem fogok bele.
2021. jún. 29. 16:12
 9/12 anonim ***** válasza:
A mai világban már nem.
2021. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
Szerintem ez tök jó. Pont nemrég gondolkodtam rajta, hogy ha eljutok odáig, hogy legyen jogsim és kocsim, akkor ilyesmiket honnan fogok megtanulni? A családomban se volt soha autó, úgy tudom már nem kell külön műszaki dolgokból vizsgát tenni amikor csinálják a jogsit és a párom se ért hozzá. Szereznem kell majd valakit, aki megtanít erre.
2021. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!