Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan alakítsam az életemet...

Hogyan alakítsam az életemet ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy csúnyaságom miatt soha nem lesz barátnőm, azonban így is boldog életet szeretnék élni. Mifelé mozduljak el, mi motiváljon, mi lebegjen célként a szemem előtt? Motiválhat például az autó? Eléggé USA-fan vagyok, és az egyik dolog ezzel kapcsolatban, hogy elhatároztam, hogy 2-3 éven belül vásárolok egy ikonikus amerikai sportkocsit, egy Corvettet. Kb. reális ez a 2-3 év. Tehát például motiválhat ez. Vagy boldoggá tehetnek az utazások, stb. Persze a fejem felett mindig ott lebeg majd, hogy nincs senkim, de azt gondolom, hogy így is meg lehet találni számításainkat az életben. Nincs senkim, ellenben, ha sikerül kialakítanom magamnak azt az életstílust, életvitelt, amire vágyom, akkor lehetek boldog én is. És az is igaz, hogy sokan élnek párkapcsolatban, családjuk van, mégsem boldogok. Szoktam viccesen mondani, hogy az élet nem áldott meg szépséggel, ellenben kárpótolt azzal, hogy viszonylag jól élek már fiatalon is. Szóval mindenképpen ezt tudom csak kamatoztatni.

2021. jún. 30. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz irányban tapogatózól, ha egy sportautó megvételétől várod az életed megváltását....
2021. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem kell magasra tenni a lécet

Vannak átlagos és azon aluli lányok ha tényleg valóban csúnyának gondolod magad

2021. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1


Tudod, az az életstílus, amit tervezek kialakítani, konkrétan megváltja az életemet. Ezt meg kell érteni. Vannak olyan dolgok az életben, amik gyökerestül változtatnak rajtad. Olykor nem is nagy dolgok ezek.

2021. jún. 30. 15:54
 4/12 anonim ***** válasza:

"Tudod, az az életstílus, amit tervezek kialakítani, konkrétan megváltja az életemet."


Nem fogja.

2021. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De egy bizonyos szintig márpedig igen, akármennyire is nem úgy gondolod. Azok is megváltoztatták az életemet, amiket megörököltem, amikből most élek. Boldogabb lettem, tényleg az. Fele ennyire sem voltam az.
2021. jún. 30. 16:00
 6/12 A kérdező kommentje:

#2


Nem teszem magasra a lécet, nem tudom, hogy ezt miből gondolod. Márcsak azért sem, mert van egészséges énképem, tisztában vagyok az adottságaimmal.

2021. jún. 30. 16:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a szemlélettel tökéletes alapanyaga vagy annak az ember archetipusnak, akinek lehet menő autója, villája, akár még jó nője, meg nyaralás Bora Borán, és akkor is tele lesz belső bizonytalanságokkal magát illetően.
2021. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7


Akkor adjál tanácsokat légyszíves. Komolyan mondom. Akár privátban, vagy itt, mindegy. Nyitott vagyok.

2021. jún. 30. 16:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Tök jó dolgok amúgy ezeket amiket leírtál, utazz, vegyél autót, élj olyan életstílusba ahogy neked tetszik, csak ne a tárgyak birtoklásából akard felépíteni a saját identitásod, mert ha beüt a crah és el kell adni az autót akkor mit csinálsz? Dunába folytod magad ?
2021. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És ha az ember családot vállal, és beüt a baj, akkor mit csinál? Ezzel csak azt akarom mondani, hogy bármikor beüthet, de ha valaki ez miatt nem valósít meg semmit, vagy csak töredék részt, akkor az az igazán nagy veszteség.
2021. jún. 30. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!