Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan alakitsak ki barátságok...

Hogyan alakitsak ki barátságokat? Hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés
Gimis lettem szeptemberbe es bar 2 honapot jartunk iskolaba megsem tudam baratsagokat kialakitani. Sok a kollégista (az osztaly 3/4e) es én nem vagyok az így a kolisok nagyjabol osdze vannak szokva, vannak baratsagok. Eddig van olyan akivel elvagyok de az se mindig. Hogyan baratkozzak jobban ossze veluk? Vagy egy csoport amibe birok kb mindenkit,az egyik csajt meg annyira nem ismerem...Oda hogyan illeszkedjek be?(kolisok es szobatarsak...)

2020. dec. 15. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
A barátkozással nekem is hasonló problémáim vannak,de szerintem inkább most mint majd később. Most még mindenki barátkozik ismerkedik, most kell neked is nyitottnak lenned. Később már nekem sem menne.. azt gondolva, furán néznek majd rám.Tudom hülyeség és én is teljesen ilyen vagyok. Sajnos a beilleszkedés nekem sem az erősségem,de legyél bátor és tedd meg.
2020. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!