Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt, ha valaki nem akar LMBTQ...

Azt, ha valaki nem akar LMBTQ propagandát az óvodákba, miért kell összemosni azzal, hogy biztos valami bigott keresztény?

Figyelt kérdés

Ha te ma azt mondod, hogy a szexuális felvilágosítás kizárólag a szülők dolga vagy azoké, akiket ők ezzel megbíznak (pl. háziorvos) és hogy vadidegen melegek meg transzok ne menjenek a gyereked közelébe, akkor jelentős számú ember felhördül, hogy milyen középkorban élsz te meg hülye vagy. Meg bezzeg a pedofil papok, amire senki nem is mondta, hogy az amúgy rendben van.

Pedig én se vagyok gyakorló keresztény meg nyitott is vagyok a más nemi orientációjúakkal szemben, főleg, hogy rokoni körben is van meleg. De tény, hogy nem az ő feladatuk semmiféle felvilágosítás néven végzett agymosás és húzzanak ki a gyerekszobából. Tehát nem tudom, miért kéne bármi vallásúnak lennem, hogy hogy ellenezzem azt, ami egy jóérzésű embernek már túlmegy egy határon.



2021. júl. 1. 11:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
ki mondta, hogy a melegeket reklámozni kell??? Nem kéne átesni a ló túloldalára. Nagy különbség van aközött, hogy nem beszélünk róla, vagy rossznak tituláljuk, vagy csak objektíven kitérünk rá, hogy van ilyen is és ha találkozik vele, akkor fogadja el, és aközött, hogy azt nyomtaom, hogy melegnek lenni jó.
2021. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

9: pontosan így van, de ne aggódj, a gyakoris tudósok majd kiderítik egyhamar, hogy nem voltál tudományos. :)

Leszögezem, semmi gond azzal, ha a gyerek alapból homokos, a szándékos nemi elferdítéssel van baj. Ezt lenne jó megérteni.

2021. júl. 1. 16:53
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert aki nem homofób, meg bigott vallásos, az nem fog azon kiakadni, hogy beszél a gyerekével egy meleg, és esetleg elmagyarázza neki, hogy ő is ugyanolyan ember, és nem űrlény.
2021. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%

Egyetlen épeszű ember nem képes így benyalni a politikai propagandát annyira, hogy valóban elhiggye, hogy bárki az óvodába akar bejutni és tüllszoknyában akarja rábeszélni az óvodásokat, hogy legyenek homoszexuálisok. Egy óvodáskorú gyereknek halvány lila gőze nincs a szexualitásról - és ez így is van rendjén.


"börtönbe se úgy kerülnek az emebrek, hogy már eleve homokosok voltak. Odabenn lesznek azok, jobb híján. Ezek nem véletlen dolgok."


Ember, ne próbáld már elhitetni velünk, hogy még mindig azt hiszed, a homoszexualitás egy választás, egy döntés eredménye! Senki nem azért vonzódik a saját neméhez, mert így döntött, hanem mert így érez. Gondolkodj, ha nagyon akarnád, te tudnál úgy dönteni egy napon, hogy mostantól homoszexuális leszel?


"alkalmas az LMBT propaganda arra, hogy egy gyereket letérítsen a normális fejlődés útjáról"


Először azt kellene meghatároznod, mi az LMBT propaganda. Ezt sehol nem sikerült úgy megfogalmaznia még senkinek, hogy ne kitalációkra és összeesküvés-elméletekre kellett volna hivatkozzon. Propaganda létezik: a homofób és transzfób propaganda, amivel egy közös nemzet egyenrangú tagjait próbálják a pártok egymásnak uszítani, pillanatnyi hatalmi előnyök reményében.


Nem kellene azon a szinten leragadni, amibe a politika bele igyeszik kényszeríteni.


A tinédzser korú gyerekek érzékenyítése abból áll, hogy elmondják nekik, hogy nem csak heteroszexuális emberek léteznek. És hogy ha azt látják, hogy valaki pusztán ezért kiközösíti vagy gúnyolja meleg osztálytársukat, akkor álljanak ki mellette. Mert ez így helyes.


És azt is elmondják, hogy ha te pl. lány létedre nem a fiúkhoz vonzódsz, akkor ne rettegj, nem vagy egyedül, nem vagy kivetni való csodabogár. Élhetsz normális, boldog életet. És ha bántanak mások, az iskolában, az utcán vagy a családodban azért ami vagy, akkor kapsz pár elérhetőséget is, ahol pszichológiai vagy akár jogi segítségre lelhetsz.


A jóérzésű ember a gyerekek mellett áll, a felvilágosításuk mellett, nem pedig hogy azt éreztessük velük, jó és rossz klikkek vannak, hogy valakik egyedül vannak és ez így lenne helyes.


Mi köze ennek ahhoz, hogy kereszténynek vallod magad? Talán szerinted a mai keresztények szemellenzősök? Komolyan hiszed, hogy aki keresztény, az rögtön a gyerekek ellen van és egyet tud érteni az általad képviselt "értékekkel"?

2021. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"Egyetlen épeszű ember nem képes így benyalni a politikai propagandát annyira, hogy valóban elhiggye, hogy bárki az óvodába akar bejutni és tüllszoknyában akarja rábeszélni az óvodásokat, hogy legyenek homoszexuálisok."


https://www.youtube.com/watch?v=_OKCiXmBofc

https://www.youtube.com/watch?v=w82g-Qxb9ts

[link]

2021. júl. 1. 20:16
 16/19 A kérdező kommentje:
14: bocs, tényleg enm tüllszoknya, miniszoknya.
2021. júl. 1. 20:18
 17/19 anonim ***** válasza:
66%

Mindegyik linket megnyitottam.


Egyik sem Magyarországon készült. És egyikben sem láttam semmi problémásat. Egyikben sem volt LMBT propaganda, csak az egymás elfogadásának erősítése.


Szerintem ott lehet a baj, hogy nem értetted a szöveget sem a videókban, sem a híroldalon. Vagy csak hosszú volt és nem akartad elolvasni. Könnyebb csípőből másokat pocskondiázni.


Csak a képeket nézegetted.


Írtad, hogy nem vagy gyakorló keresztény, a Bibliából is csak a gyerekeknek szóló képeskönyv változat van meg?

2021. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

17:

Igen, vártam a "nem Magyarországon készült" világklasszis érvet :DDD

Én meg náci vagyok, de ez másféle nácizmus, hiszen Magyarországon soha nem gázosítottak el senkit.


Ha promlémát nem látsz benne, akkor magad is a probléma része vagy.


Imádom, hogy amikor konkrét bizonyítékot hozok a deiváns agybeteg viselkedésre, amit simán letagadtok (hiába, hogy ott a VIDEÓ), utána meg vele párhuzamosan elmondjátok, hogy amúgy teljesen oké a dolog :DD

2021. júl. 2. 06:01
 19/19 anonim ***** válasza:
53%

Ne sértődgess, tényleg nem Magyarországon készült a video.


Nem mondtam, hogy náci lennél. Nem tudom követni a gondolatmeneted.


"Ha promlémát nem látsz benne, akkor magad is a probléma része vagy"


Ha a transzfóbiában és a homofóbiában nem látszproblémát, akkor magad is a probléma része vagy.


"konkrét bizonyítékot hozok a deiváns agybeteg viselkedésre"


Megérzésem szerint nem sok választ el a büntetendő gyűlöletbeszédtől.


"amit simán letagadtok (hiába, hogy ott a VIDEÓ)"


Fogalmad sincs mi van a magad által belinkelt hírben és a videók mögött. Szerintem semmit nem értettél belőlük. Ha tévednék, akkor írdd már meg nekünk angolul beszélőknek te mit véltél érteni belőle XDDD

2021. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!