Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire fura ez?

Mennyire fura ez?

Figyelt kérdés
19/F vagyok, sosem volt még barátnőm, nem szexeltem, nem is csókolóztam még életemben, utoljára anyámon kívül akkor ölelt lány, nő mikor óvodás voltam. Általános iskolában az osztálytársaim kirekesztettek, egyszer vallottam egy lánynak szerelmet, vagy valami olyasmit, ő is jól megutált, azután annyi önbizalmam nem volt, hogy egyáltalán ránézzek lányokra. De már ott tartok, hogy annyira nem is vágyom barátnőre, nem vágyom házasságra, nem érdekel, hogy ott állunk feketében fehérben a pap előtt arra várva, hogy kimondjuk egymás előtt az igent, majd megcsókoljuk egymást satöbbi. Úgy is nagy eséllyel szakítás meg válás lenne a vége, mert mivel nem érdekel annyira a dolog, nem valószínű, hogy sokáig jönnénk ki jól egymással. Viszont egy ideje rájöttem, hogy rohadtul szeretnék minimum 1 gyereket akár már most, mindegy hogy sajátot, vagy örökbe fogadott gyereket, mindegy hogy kislány vagy fiú, 3 vagy 11 éves, csak had legyek jó apa, had segítsek neki, had játszak vele. De tudom, hogy ez kb. lehetetlen így.

2021. júl. 2. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen az ember be van pánikolva a párkeresésen, ez normális. Nem mindenki veszti el 15 évesen, meg cserélgeti a partnerét mint a zsebkendőt... normális ha még a te korodban nem tudtál megfelelő partnert találni. Volt pár 20-22 év körüli haverom is, akik a te cipődben jártak, és ők be is vallották, a többiről csak sejtem. Majd találsz valakit, és nagyon jó apa leszel.
2021. júl. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a válaszodat, de egy kicsit félreértesz. Nem vagyok bepánikolva, nem tartok attól, hogy sosem lesz barátnőm, vagy hogy szüzen fogok meghalni. Én ezeket tényként próbáltam leírni és úgy is kezelem őket. Jelenleg úgy vagyok vele, hogy ha lesz akkor lesz, ha meg nem akkor nem, vagyis annyira nem érdekel, hogy tegyek is érte. A kérdésem az lenne, hogy szerinted mennyire fura, baj, normális, egészségtelen, vagy akármi az, hogy 19 éves fiatal létemre nem az foglalkoztat, hogy barátnőzzek, szexuális életet éljek, hanem az, hogy gyerekkel foglalkozzak. Remélem így érthetőbb.
2021. júl. 2. 03:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az örökbefogadásra nagyon sokan várnak.Párok,rendezett körülményekkel.Hosszú a várólista.És tényleg nem faji kérdés,de kicsi az esélye hogy magyar gyereket kapnál,ha érted mire gondolok.De persze bármilyen származású egy gyerek,ugyanúgy lehet szeretni.

Viszont te a várólista végére kerülnél.

És azért gondold át,nézd meg az egyedülálló anyukákat.Nem fenékig tejfel ám úgy az élet!Dolgozni is,gyereket nevelni is.

Fiatal vagy még,a mostani korodban találd meg önmagad,élj kicsit.És majd szépen kialakul a személyiséged.És van időd csajozni,jó élményeket megélni.Hidd el jobb párban megvalósítani ezeket a dolgokat.Könnyebb is,és szebb élmény is.

Még változhat a gondolkodásod is egy párral kapcsolatban.Lehet csak még nem ismerted meg azt a lányt,aki fenekestül felforgatja az életed,jó értelemben.

2021. júl. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még, valószínűleg pár év múlva változni fog a véleményed. Idővel megismersz valakit, akivel tudsz majd tervezni.
2021. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen az örökbefogadás nem egészen így működik....

Hosszú a várólista és nyilván a párok részesülnek előnyben, ha mégis egyedülálló személyről beszélünk ott is elsőbbséget élveznek a nők. Illetve megvizsgálják hogy hol élsz, milyen körülmények között, megvizsgálják a jövedelmed stbstb ez egy nagyon nem egyszerű folyamat

Az hogy 19 évesen nem a csajozás foglalkoztat teljesen egyéni döntés. Egyrészt nem kell tudnia senkinek arról, hogy még nem volt senkid, másrészt ha te így jól érzed magad akkor mit számít ki mit gondol?

2021. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen szinte ugyanígy vagyok. Volt egy időszakom, amikor rendesen önsajnálatba süppedtem emiatt, de már elengedtem. Azt hiszem.

De közben szinte összeugrik a szívem, valahányszor azt látom, hogy korombeli ismerősömet/barátomat épp most jegyezték el, vagy most megy férjhez. Félreértés ne essék, nagyon örülök nekik, de ilyenkor teljes erőből csap arcon a tudat, hogy nekem még csak párkapcsolatom sem volt. Sőt első csókom sem..


A barátaim közt többen vannak, akiknek 20+ -osan lett először kapcsolatuk. Közülük szinte mindenki lazán állt a dologhoz, nem siettették és elvoltak nélküle is.

Valamint itt GyK-n is sokszor látok olyan kommenteket, akik hasonló cipőben járnak.


Az örökbefogadásra sajnos tényleg nagyon sokan várnak, valamint nem egy pár tollvonásos történet.

Még fiatal vagy és rengeteg emberrel fogsz még találkozni, és sosem tudhatod mikor talál meg a szerelem. Lehet, hogy a mostani nézeted pár hónapon belül akár gyökeresen megváltozik.

2021. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Elnézést, akkor félreértettem. Vonzódsz egyébként valamelyik nemhez egyáltalán? Arra gondoltam nem vagy-e aszexuális, azaz hogy egyik nemhez sem vonzódsz? Mert ebben az esetben érthető lenne hogy nem akarsz csajozni. Vagy valami problémád van a mai nőkkel? Mert ez még, ami úgy tudom, hogy gyakori jelenség. Különben tényleg fura, de sok fura dolgot láttam már. Volt egy haverom aki összejött egy csajjal, aki tetszett neki. De a haverom egész végig plátói szinten tartotta a kapcsolatot, a csak kezét fogta csak meg a lánynak, semmi csók, semmi nem volt egészen ameddig együttvoltak. Pedig a lány szerette volna, tehát nem is arról volt szó... Igen, a kamasz fiúkról az hírlik, hogy röptében a legyet is megcsinálnák, de a valóság nem teljesen ez. Szóval a fenti kérdéseket boncolgasd magadban, esetleg hátha valamelyikről van szó.


Az apa kérdés valóban furcsa. Nem tudom talán túl érett fiatal vagy, vagy valamilyen pszichológiai okból akarod az ismereteidet áradni egy gyereknek? A korodbeliek inkább menekülni szoktak a gyerek szó hallatán is. És ami még felötlött bennem, de istenemre kérem, senkit nem akarok megbántani, csak pusztán felvetem, hogy remélem nem a gyerekekhez vonzódsz, csak még nem tudsz róla?

2021. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!