Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagyok képes haragot...

Miért nem vagyok képes haragot érezni?

Figyelt kérdés
Minden okom meg lenne rá. Tönkre tette az életemet. Bátyám. Féktelen haragot kellene éreznem. De miért nem érzem? Talán annyira nem jelent nekem semmit ez az ember. Vagy túl fáradt vagyok hozzá pszichikailag. Nem tudom. Egyébként tényleg semmit sem érzek iránta. Ez érdekes. Olyan számomra mintha nem is létezne.

2021. júl. 4. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi idős vagy,de a legtöbb ember ahogy idősödök beletörődik a dolgokba...fiatalon én is mindenbe bele kötöttem,verekedtem,kötekedtem...aztán valahogy ez elmúlt,lehet csak szimplán leszarod meg amúgy családon belül ezek a dolgok máshogy csapódnak le.
2021. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
36 N
2021. júl. 4. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Megbocsátás útja működik, mert rokon.
2021. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talan halalos kozony, onvedelembol, mintha szamodra meghalt volna. Se jot, se rosszat nem tudsz erezni, talan annyira felkavaro, mint egy trauma, amit kikapcsol az agyad.
2021. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Valami olyasmi lehet. Jobb is ez így. Még a haragomra sem méltó, féreg.
2021. júl. 4. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!