Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szimpatikus egy olyan ember,...

Szimpatikus egy olyan ember, aki szinte mindig bántó megjegyzéseket tesz, de nem komolyan?

Figyelt kérdés
Persze vannak ebben fokozatok, pontosan nem fogom tudni leírni, hogy milyen is ő. Írok pár példát, tett már megjegyzést arra, hogy túl vékony a csuklóm, hogy nem szép a hajam, hogy integető izmom van, hogy rossz a kocsim (a márkája), stb, lényeg hogy mindig valami negatívat mond. Kolléga, férfi, én nő. Nem amiatt van, mert tetszem neki és ilyen bénán adja elő, mert mással is ezt csinálja, olyanokkal általában, akikkel szorosabb munkakapcsolatban van. Csak kíváncsi vagyok, hogy én vagyok túl érzékeny, amiért néha már gyomorgörcsöm van a sok negatív kommentjétől, és más nem venné ezt zokon, vagy vele van baj inkább szerintetek?
2021. júl. 7. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván vele.
2021. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Az illető egy paraszt.

Mondj neki Te is hasonló szépeket, biztos van 1000 kifogásolható dolog rajta.

Kérdezd meg tőle, hogy így kompenzálja a kis pcsét a hülye megjegyzéseivel?

2021. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Persze hogy vele van baj. Ez nagyon idegesito lehet. Ez tortenik amikor csak 1 humorfélét használsz. Ha pont ezt használod sokáig akkor gyorsan megutálhatnak az emberek körülötted.
2021. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő a gáz, nyugi.
2021. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy provokatívnak tűnik a kérdés, de teljesen hülyének állít be engem, amiért nekem nem tetszik ez a stílus, és néha már tényleg nem tudom melyikünkkel van baj.
2021. júl. 7. 20:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gaslighting a neve annak, amit csinál.
2021. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Ja ilyeneket ense szeretem, sok ilyen van egyebkent. Aki folyamat csak bántó megjegyzéseket köt meg belédköt ha észrevesz valami kis dolgot rajtad ami neki nem tetszik és azért is belédköt.

Vannak ilyenek akik kifejezetten szeretnek beledkötni meg kioktatni meg stb

2021. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A hapsi a gáz. érdemes lenne 1× helyben hagyni a nőnek, azaz visszalőni felé, hogy milyen xar a haja, a füle, a szemüvege, a ruhája, egy kukás is jobban öltözik.

Ezek arra várnak, hogy egy nő lealázza őket, és akkor visszakapcsol legalább 3-al.

2021. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én egyébként ilyenkor mindig mondok neki valami szintén bántót, csak már kezd tönkremenni a lelki világom a folyamatos negatív szövegétől, és hogy engem is ebbe a szerepbe kényszerít. Én nem akarom ezt, de amikor mindig a rosszat kapom, akkor vissza akarom adni, és ez már nagyon rossz.. persze szokott néha dicsérni is, de az alap nála az a kötekedés és provokálás.
2021. júl. 7. 20:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem bírom az ilyeneket. Általában visszaszólok, és nagyon besértődnek.

Szeretnek másokat kritizálni, de ők maguk nem bírják a kritikát. Volt ilyen munkatársam is, egyszer a tetkóimra tett megjegyzést, én meg megkérdeztem terhes-e (férfi). "Vigyázz Lajos, ne emelgess semmit, még a végén elfolyik a magzatvíz." "jó nagyok a terhes didkóid, 85d méret tuti megvan" " nem is kell már az asszony csöcse, elég ha a sajátodra nézel.."

Ezek után hozzám se szólt.

Az ilyenekkel így kell bánni. Olyan jó érzés látni ahogy megsértődnek, teljesen megalázottnak érzik magukat.

2021. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!