Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Más vékony vagy izmosabb...

Más vékony vagy izmosabb ember is kap megjegyzéseket túlsúlyos emberektől?

Figyelt kérdés

"nem szeretem az izmos embereket, nem szépek, nem természetes"


Ezt mondta nemrég egy kb. 180 cm-es 110 kg-os férfi ismerősöm, csak mert felszedtem pár kg izmot.

Még így is vékony szálkás vagyok, és sok biciklizés mellett minimálisat edzek itthon, csak változtattam az étrendemen kicsit.



2020. jún. 19. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Azért mert irigy xd. Megpróbál lehúzni téged hogy jobb legyen az egójának, mert te teszel érte hogy jól nézz ki, ő meg egy elhízott dagadt g€ci.
2020. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Én jóval nagyobb izmosabb vagyok mint az átlag, mégse szól be senki (170 centi 90 kiló)
2020. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Ne aggódj.Számíts arra,hogy mindig lesz részed ilyesmikből.

A sárga irigység különféle fokozataiból,hátulról jövő,különféle elméletekbe bújtatott megjegyzésekből.Ezt el kell viselned.

Inkább azt mondanám,hogy előbb-utóbb lexarod a veszteseket,akik a maguk dolga helyett,másokkal foglalkoznak.

Azért fognak ugyanott tartani évek múlva is,ahol most.

Szerencsére vannak elég sokan,akik az érdemeket becsülik,és értékelik,és követik,hogy előre juthassanak.

És ez érvényes minden másra,az élet területén.

2020. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam, hogy egyszerűen irigy, csak mégis furcsa, ha egy alapvetően intelligens embertől ilyet hallasz.

Azt nyilván ő sem gondolhatja komolyan, hogy a túlsúly természetesebb, mint a szálkás izomzat.

2020. jún. 19. 20:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele
2020. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3%
Igaza volt az ismerősödnek!
2020. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 MadSeal ***** válasza:
33%
Erre mondják, hogy savanyú a szőlő.
2020. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor néha visszakérdezek, hogy akarjak most véleményeket formálni én is?
2020. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Az egész "Healthy at Every Size" mozgalom erről szól. Az ember társas lény és hierarchikus a társadalmi berendezkedése, ahol mindenki szeretne a lehető legmagasabb szintre kerülni. Viszont az ember alapvetően lusta is, alapvetően szeretne mindent a lehető legkevesebb energiabefektetéssel elérni. Ez kétféleképp érhető el. Vagy önmagát jobbítja, vagy a többieket húzza le. Na most ezek közül melyik kerül kisebb energiabefektetésbe?
2020. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor anno elmentem egyetemre, az otthoni zabálós életmódot otthagyva fogytam az első évben 15 kilót, és emellett nagyon sokat fejlődtem futásban. Elsősorban túlsúlyos családomtól kaptam megjegyzéseket, hogy úgy nézek ki mint egy etióp. Azóta eltelt 15 év, mára nagyjából abbahagyták, pedig manapság ahhoz képrst vagyok 10 kilóval kevesebb, és szálkásabb is.


Nem irigységről van szó, egyszerűen ezt szokták meg, ez nekik a normális, totálisan torz képük van az elhízottság és az étkezés fogalmáról.

2020. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!