Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Boomereknek, öregeknek, 45...

A Boomereknek, öregeknek, 45 felettieknek miért nagyképű meg rossz mindenki aki nem olyan elcseszett mint ők ?

Figyelt kérdés
Szóval ha valaki nem kövér, nem csóró, nem paraszt, nem beteges, nem éhbérért csinál valami alja munkát, nem ronda, nem negatív és életunt hanem jó kedvű, valamennyire ad magára, mozog, rendes kajákat eszik, jól öltözködik az már egyből nyikhaj, senkiházi, nagyképű, hülyegyerek aki megtudnà hogy mi az élet ha háborúba vinnék vagy munkatáborba.
2021. júl. 10. 08:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Hát az embereknek rosszulesik, ha lenézik őket, ezért reagálhatnak furcsán.
2021. júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Pont hogy ezrk szoktak mindenkibe beleállni.
2021. júl. 10. 08:52
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom kik azok boomerek..De ha így vélekedsz róluk mint, ahogy ezt most kifejtetted,akkor az érződhet a viselkedésen.Talán ezért reagálnak kicsit gorombán a jelenlétedre..
2021. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Persze oké, de ha valakit alapból kövér, csóró, paraszt, beteges valakinek látsz, aki éhbérért csinál valami alja munkát, ronda, negatív és életunt, akkor az érezhető. És bántó. Nagyon élesen ítélsz, egy picit kegyetlenül, ami a fiatalsággal jár. Nyilván van sok igazság abban, amit látsz, de nem látsz mindent. Nagyvonalúbbnak érdemes lenni mások tökéletlensége iránt.
2021. júl. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Ahhj nem értitek.

Alapból nem is rólam van szó csak megfigyeltem ezt a jelenséget nem egy ilyen boomertől családban, munkahelyen, vagy akár random idegenektől. Ha meglátnak valakit csak messziről és pl kicsit jobban felvan öltözve, a haja normális meg a kiállása már nem egyszer hallottam hogy "nézd azt a kis nyikhajt hogy néz ki"


Bezzeg ha köszos, ronda öreg, kövér ember az már igazi ember, az az isten

2021. júl. 10. 09:04
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, de sugárzik a kérdésedből a nagyképűség. Így látatlanban is. Talán ezért.


45 felett sem vagyok, elhízott sem, sőt kimondottan sportos, és minőségi ételt fogyasztok. (Mondjuk kinek mi a minőségi, mert van aki azt hiszi, hogy ha mekiben a burger helyett valamelyik kecsketápot veszi az már minőségi és egészséges)


A b nem tudom mi, így azt sem tudom az vagyok-e.

2021. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Soha nem szoktam ilyenre példát látni. Ha hozzád rendszeresen így állnak, akkor veled lehet a gond.
2021. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De azt nem érted hogy van az a réteg aki a te ellentéted, és aki nem olyan mint ők az már rossz. Pl a 100 kg alatt nincs férfi duma.
2021. júl. 10. 09:13
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
#6, magyarul kb a Ratkó generációnak felel meg a boomer. És természetesen egy buta általánosításról van szó, ami pár emberre igaz csak, amúgy hülyeség. Csak a szokásos generációs ellentét.
2021. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk a Ratkó-generáció már részben 70+.
2021. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!