Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Boomereknek, öregeknek, 45...

A Boomereknek, öregeknek, 45 felettieknek miért nagyképű meg rossz mindenki aki nem olyan elcseszett mint ők ?

Figyelt kérdés
Szóval ha valaki nem kövér, nem csóró, nem paraszt, nem beteges, nem éhbérért csinál valami alja munkát, nem ronda, nem negatív és életunt hanem jó kedvű, valamennyire ad magára, mozog, rendes kajákat eszik, jól öltözködik az már egyből nyikhaj, senkiházi, nagyképű, hülyegyerek aki megtudnà hogy mi az élet ha háborúba vinnék vagy munkatáborba.
2021. júl. 10. 08:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
I quess sok ilyen ember van akit te leírtál, de te inkább csak nagyképű vagy.
2021. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

52 éves nő vagyok. Csinos, normálisan eszem, sugárzik belőlem az optimizmust, nem vagyok csóró, paraszt, nem éhbérért dolgozom, nem érzem magam öregnek. Nem nézem le a jólszituált, magukra adó fiatalokat, sőt!

A probléma ott kezdődik, hogy viszont Te lenézed az általad időseknek vélt korosztályt! Ezt érzik rajtad, hisz komoly élettapasztalattal rendelkeznek. Sok közöttük valóban olyan, amiket írtál, de ez csak egy kiragadott réteg. Ez a fajta jön be az életedbe, mert ez az alapkoncepciód. Adj esélyt ennek a korosztálynak, hogy bebizonyítsa nem ilyen. Meg fogsz lepődni!

2021. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
45%
Én lenézem a gazdagokat. Főleg az olyanokat, mint a szomszédok, akik a szülei örökségéből gazdagok. Nem dolgoznak, nem csinálnak semmit, csak pózolnak, buliznak, utaznak. Nagyképűek is. Utálom az ilyen embereket. Őket tényleg el kéne vinni munkatáborba, ott sírnának naphosszat.
2021. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
57%
Mert általában ők, egyedül ők építették fel a fél országot, és ezt hangoztatják.
2021. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
Hát én 41 vagyok szóval majdnem benne az általad tévesen öregnek meg boomernek nevezett csoportban. Tájékoztatnálak hogy a boomerek nem mi vagyunk negyvenesek, hanem az 50-es években született szüleink. Az enyémek speciel vígan élik a világukat és nem foglalkoznak más életével. Nem tudom hol élsz de jó sz.r hely lehet. A megnyilvánulásaid alapján te vagy a negatív, az életunt, a kérdésedben az egész életed minden keserve benne van. Mindig is kerültem az ilyen embereket mint te mert lehoznak az életről is.
2021. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%
Eléggé buta a stílusod, - mert gyűlölködve vetsz fel arról te magad is egy "kérdést", hogy miért gyűlölködnek mások, - holott mindösszesen csak annyit kellene megtenned a saját lelki nyugalmadért, hogy egyszerűen nem veszel tudomást azokról, akiknek a stílusát számodra kellemetlennek találod. Gyűjtögetned kell még egy kicsi élet bölcsességet, mert nem állsz jól vele!
2021. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Micimacko67 ***** válasza:
68%
Kerdező, ilyen rossz véleménnyel vagy a szüleidről?
2021. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%

"De azt nem érted hogy van az a réteg aki a te ellentéted, és aki nem olyan mint ők az már rossz"

Igen, előfordulnak ilyen emberek, de ez korosztálytól független.

2021. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező nem gondolkoztál e még azon, hogy véletlenül nincs e igazuk? Ugyanis kérdésed alapján valóban egy nagyképű, elkényeztetett hülyegyereknek tűnsz, írom ezt 31 éves kifejezetten jól kereső, kifejezetten nem kövér fiatalként.
2021. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Én értem miről ír a kérdező, nem általánosít, hanem van egy ilyen csoport (egyébként fiatalok közt is).

A kérdésre a válasz, keserűség, irigység, sznobéria a proliságra stb.

Viszont van egy réteg akit joggal utálnak az általad leirtakbol, az ilyen Istenes Bence, Fluor Tomi, Kasza Tibi féléktől nekem is felmegy a vérnyomásom, pedig fiatalabb vagyok.

2021. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!