Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is úgy van ezzel az...

Más is úgy van ezzel az élettel, hogy semmit nem ér, és ha valaki megölne még azzal is csak szívességet tenne?

Figyelt kérdés
Semmi nem jön össze és már 29 éves vagyok egy vén szar itthon lakom kevesett keresek. Semmi értelme.

2021. júl. 10. 10:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Igen, én is így vagyok.
2021. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem kerdezo, Te es az Egyes, legyetek LegjobbOrokBarik egy nagyon rovid eleten at! 🤭😍Megoldhatjatok egymas minden gondjat, es csak egy cipobe kell jarnotok a dunaba 🤗!
2021. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Hasonló helyzetben vagyok. Kudarcok sorozata az életem, soha semmi sem sikerül, mindenki bánt és kötekszik velem. Kihasználnak még a barátok is. Próbálok örülni annak amim van, de nem tudom meddig bírom tartani magam. Szomorú a szívem még ha ennek jelét nem is mutatom ki a környezetem felé.
2021. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Én nem. Szeretek élni. Mindenki a saját életéért felelős.

Ha kudarc ér, vizsgáld meg, hogy miért történt ez, változtass taktikát és soha ne add fel. A rinyálással nem oldódik meg semmi. Ha több pénz kell, válts munkát, tanulj szakmát, menj ki külföldre dolgozni, vagy add lejjebb az igényeidet. Mindenre van megoldás, csupán akarni kéne.

2021. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

Én is 29 vagyok, anyagi gondokkal is küzdök, meg sok egyéb.


De ettől még nem szeretnék meghalni, ez csak egy jelenlegi állapot, később lehet hogy jobb lesz.


Másik meg ha meghalok, lehet hogy soha többé semmilyen formában nem fogok létezni. Az univerzum sok milliárd éves időszaka alatt, van egy kb 80-90 évem, ki kell használni mert nem lesz másik.

2021. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Soha többet nem létezni semmi formában az lenne a legjobb nekem. Legrosszabb álmom hogy megint meg kell születni és bele kényszerítenek egy szar életbe megint. Nem lenne jó.
2021. júl. 10. 10:42
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, tudod, annyi lehetőség lenne jobbá tenni az életedet, de ehhez is lusta és gyáva vagy, mint ahhoz is, hogy véget vess a szenvedésednek, hisz arra is rengeteg lehetőség van.

Te csak azért jöttél ide, hogy rinyálj, és sajnáltasd magad. De nem is érdemelsz többet az élettől, csak ezt.

2021. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Engem egy nő tegyen el, csak ez a vágyam, semmi több.
2021. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%

Megoldom neked hamar nézdcsak:


Egyik út h belenyulsz a konnektorba.

Másik út, teszel azért h értelmes, tartalmas életet élj, azzal kezdve h abbahagyod amit most csinálsz. Na melyik legyen? Még ma megoldhatod az egészet.

2021. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

29 évesen vén ..r. Komoly gondok vannak toronyban.


Ahelyett, hogy picsogsz mint egy kislány, inkább szedd össze magad. Mozogj, sportolj, melózz, ismerkedj.


Fiatal kis taknyos vagy, aki csak sajnálja magát ahelyett, hogy tenne magárt valamit.


Nyers voltam? Lehet. Pontozzatok le nyugodtan, de attól még ezeka tények.

2021. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!