Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is úgy van ezzel az...

Más is úgy van ezzel az élettel, hogy semmit nem ér, és ha valaki megölne még azzal is csak szívességet tenne?

Figyelt kérdés
Semmi nem jön össze és már 29 éves vagyok egy vén szar itthon lakom kevesett keresek. Semmi értelme.

2021. júl. 10. 10:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mondani könnyű. Bujjatok a bőrömbe.
2021. júl. 10. 15:10
 12/17 anonim ***** válasza:
20%
Én még ahhoz is gyáva vagyok hogy megöljem magam.
2021. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én is
2021. júl. 10. 15:17
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

" Mondani könnyű. Bujjatok a bőrömbe."


Azt hiszed másnak nincs problémája? Dehogy nincs. De az normális, ha az ember ilyenkor megmozdul, hogy jobb legyen.

2021. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem meg az veszi el az eletkedvem hogy ezt napi szinten megkérdezi egy valaki minimum. Jobb ettől a lelkednek? Ugyis ezekre a válaszokra szamitasz. Vagy csak szimplan unatkozol? Meg itt mindnenki ongyilklos akar lenni, ha tenyleg ez van akkor ne ird ki az internetre kerlek, mert minek tenned? Akkor vagy cselekedj , vagy ha van egy minimális eszed menj el egy pszichologushoz.
2021. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozz egy hit gyulihez! 💯👍🏻
2021. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, pontosan milyen problémáid vannak, amiket úgy érzed, nem tudsz megoldani (szívesen meghallgatom), de az út, amit javasolnék, az az, hogy

- azonosítod, mi zavar

- meghatározod, mi ennek az oka

- megszünteted az okot


Mindenkinek vannak problémái, és alapvetően neki kell megtenni a lépéseket ennek megoldásához. Ebben segítségére lehetnek emberek, különböző módokon. Úgyhogy érdemes jó kapcsolatokat is kialakítani.


29 évesen nem vagy még öreg. Rám is jellemző az, amiket leírtál (és még más dolgok is), én is éppen 29 vagyok. Most kezdtem el magam rosszul érezni, de hiszem, hogy lesz jobb, szeretném, hogy az legyen, és elindultam az úton afelé.

2021. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!