Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen tipusu emberrol mit...

Az ilyen tipusu emberrol mit gondoltok?

Figyelt kérdés
17F. Aktívan járok szórakozóhelyekre. Ugye olyankor felszabadultabb az ember. Van egy srác aki az osztalytarsam ,kicsit kívülesik a bandán de benne akarna lenni. Ő soha nem iszik a bulikban. És ami bosszant hogy egy este 80x elmondja nekem ilyen megvető és lenéző hangon hogy "jaaj te már megint ilyen reszeg vagy?" "jaaaj hogy lehetsz ilyen részeg?" de csak velem csinálja, még videókat is csinál néha amit aztan mutogat az én barataimnak, mintha valami szenzacio lenne,azzal akar bevagodni hogy en miket csinaltam. Még ha iskolában vagyunk akkor is tolja a szoveget hogy en milyen reszeg voltam penteken. Korulirja mint egy regenyt. Ha nem lenne osztálytársam siman elkuldenem a picsaba , de igy nem tudom. Egyszer mar hangosan raszoltam hogy torodjel mar magaddal b@meg ,mi abban a nagy valami hogy egy buliban ittam alkoholt? Semmit nem ert mert egy vilagi f@sz, nem lehet vele szót érteni. Mindent ugy mesel ami velem tortent mintha valami óriasi dolog lenne , de negativ ertelemben. Mar oda jutottam hogy korbenezek hogy o nincs e ott mielott smarolok valakivel , mert ha ottvan es latja biztos odajon es elkezd pofazni , meg utana meg legalabb 1 hetig azt fogja mondogatni . Mindezekutan napi szinten ramir privatban :)
2021. júl. 10. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

3 dolgot tehetsz.


1, Ignorálod és nem mégy vele sehova.

2, Pont letojod mit beszél.

3, Nem iszol többet.

2021. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Azért foglalkozhat veled, mert tetszenél neki, de az ivásod meg a random csókolózásod taszítja. Jobb lenne, ha nem foglalkozna veled, nem fogsz megváltozni egyelőre.
2021. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 fiu vagyok es o is fiu, asszem hetero vagyok , az igaz hogy ot meg nem lattam soha senkivel 😳
2021. júl. 10. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor kőnnyen kehet az is, hogy ő nem hereró.

Kérdezz rá egyenesen.

2021. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A többieknek semmi baja a viselkedésével? Nekem ha a haverom/barátom így csesztetné valaki, akkor beszélnék vele és ha nem változna meg a viselkedése akkor nem hívnám többet.
2021. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laylah ***** válasza:
Vagy tényleg gáz vagy.
2021. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!