Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik Budapesten az...

Mi történik Budapesten az emberekkel? Egyik nap utaztam egy villamoson. Hallottam, hogy hátul valaki kiabál, de egy idő után elcsendesedett. Mikor la akartam szállni, elindultam hátra és az ajtó a hol megálltam, egy koszos nő

Figyelt kérdés
rám köpött és elkezdett ordítani velem, hogy a picsám kell ? Nem tudtam , hogy miről van szó erre azt mondtam, hogy igen ! Megnyomtam a vészcsengőt, hogy hívják ki a rendőröket. A vezető nem jt hátra egy kis idő múlva én mentem előre. Erre az emberek végül is jogosan, elkezdtek morogni, hogy miattam fognak elkésni a munkahelyükről. Erre letöröltem magam és leszálltam a villamosról. Mi folyik itt ?
2021. júl. 10. 21:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mentot szoktak hivni, ez a no mentalis beteg, es nagyon nem volt jol. Barhol tortenhet.
2021. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Elmebetegnél nem hívnak mentőt, csak ha valami betegség vagy baleset miatt mentőt kell hívni
2021. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Azért mentem hátra a 3-as villamoson. mert addigra már csend lett. És a sorrend : köpés, utána a kérdés, hogy a picsám kell, és utána a válasz, hogy igen ! Ilyen kérdésre egy tömött villamoson mit lehet válaszolni , miután leköpték az embert ? Mondjam, hogy nem ? Mondjuk az igenem után elhallgatott, gondolom váratlanul érte a válasz, ez volt a szándékom, mert ha látja, hogy megikedek, lehet még más is lett volna !
2021. júl. 10. 23:24
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
Minek mentél hátra :D
2021. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Sok az aljanép, mert sok a célpont. Ott tudnak megélni a legjobban kéregetéssel.
2021. júl. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kitalált történet. A 3-as villamoson történt csütörtök délelőtt 9 órakor.
2021. júl. 11. 12:24
 17/19 anonim ***** válasza:
33%
Egyszerűen az van,hogy páran totál bediliznek(elsősorban) az életkörülmények miatt.Ilyen helyzetben pedig ne számíts másokra,saját tapasztalat.Legyél óvatos,ha bármi ilyet látsz/hallasz,akkor nagyobb az esély,hogy nem kerülsz kellemetlen szituba.
2021. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Azt hiszem beszerzek paprika sprayt és az ilyeneket lefújom ! Nem tudom, hogy lehet -e ?
2021. júl. 12. 08:57
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha leköp vagy meg akar ütni,akkor használd nyugodtan
2021. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!