Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz hogy az introvertáltak...

Igaz hogy az introvertáltak nem mernek szólni étteremben hogyha elrontották a rendelésüket?

Figyelt kérdés
Pl. Nem azt az ételt hozták ki amit rendeltek vagy elfelejtették kihozni az ő italukat?
2021. júl. 11. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Ebben nincs összefüggés, jellemfüggő. Én intróként udvariasan ugyan, de szólok, ha ilyen típusú problémám van.
2021. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Én sem értem az összefüggést.

Ha valaki nehezen barátkozó, befelé forduló típusú, külső világtól elforduló az nem szinonímiája annak, hogy egy ügyefogyott Nyúl Béla és minden szart le lehet nyomni a torkán.

Nálam introvertáltabb ember nem létezhet - ezért nem járok étterembe sem - de ha ez valami csoda folytán előfordulna, akkor simán jelezném, mivel eléggé harcias típus vagyok.

2021. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2es ha harcimarci vagy akkor nem vagy introvertált
2021. júl. 11. 12:27
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ismerősöm introvertált és gyengénlátó, egy boltban véletlen 10 ezrest adott 500-as helyett, 500 forintból adtak neki vissza és nem mert visszamenni szólni amikor észrevette.
2021. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Ne keverd az introvertáltat a gátlásos, önbizalomhiányos, mulya figurával!

Bár a gátlásos, önbizalomhiányos, mulya lehet visszavonul és a háttérben marad, de lehet introvertált valaki azért is, mert elege van az emberekből és a világból.

2021. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

#3

2-es vagyok.


Akkor nem tudom minek nevezhetnél!

3 éve nem mozdultam ki a lakásomból 2 esetet leszámítva, amikor az okmányirodára kellett mennem. Mindent online rendelek és intézek.

Minden barátomat, ismerősömet, rokonomat felszámoltam, a gyerekem és családja kivételével. Telefonra csak kivételes esetben reagálok, levelekre nem válaszolok.

2021. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4%
Igen.
2021. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
A gátlásos, önmagáért kiállni nem merő ember nem szól ilyenkor.
2021. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem az introvertáltság baromira nem ezt jelenti
2021. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!