Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi az oka, hogy...

Szerintetek mi az oka, hogy akiket bántottak, kirekesztettek azoknál kialakulhat, hogy kirekesztenek ők is, holott pontosan tudják milyen érzés?

Figyelt kérdés
Beszélhetünk akár példának olyanról amiről az ember nem tehet (melegség) illetve külső tényezőtől (elhízás). Pl mint észrevettem az animések, "gamerek" közt nagyon sok a homofób, holott ők azok akiket szintén mindenhol megbélyegeznek. Az elhízott emberek sokszor bántják a náluk jobban elhízottabbakat és társai
2021. júl. 11. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki gyáva szembenézni a saját lelki problémáival és lusta rajta változtatni,annak a könnyebb út az lesz,hogy ő is bánt valaki mást,általában egy gyengébbet.
2021. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ez azokra lenne jellemző akiket magukat is bántottak. Meg hát mi számít kirekesztésnek? A csapból az folyik hogy fogadják el a melegeket, én nem gondolo mhogy itt akkora kirekesztés lenne
2021. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs pozitív mintájuk, hogy másként is lehetne, így ott folytatják, ahol náluk abbahagyták, és ezzel megnyugvásba ringatják magukat, hogy "nem vagyok egyedül a bajommal, mert van nálam szerencsétlenebb is".
2021. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!