Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet nem törődni...

Hogyan lehet nem törődni olyan emberekkel akik bunkók masokkal?

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen.
2021. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nagyon gyenge vagyok ha bántanak. Nem tudok tuljutni rajta es bepanikolok ha látom azokat az embereket akik bantottak
2021. júl. 14. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy áldozat típus. Az a legrosszabb szerep az életben. Nézz szembe velük. Ne lássák rajtad hogy félsz vagy bankodsz. Ők ettől kapnak verszemet. Soha ne hagyd hogy bárki bántson, érted?
2021. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen gondom, hogy nem bírom a kritikát, de mivel az ellentéte is megtörtént, ezért meg kell értenem, hogy nem minden bunkóság vagy támadás.


Pl épp ma írtam egy fb kommentre valamit, amit nem sértésnek szántam, de a nő akibek írtam sértésnek vette. Igazából egy szót értelmeztünk rosszul, én egy dologra céloztam vele, ő meg azt hitte másra célzok.


Ugyanúgy lehet, hogy nem sértésnek szánják, amit írnak, csak ilyen a stílusod.

2021. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*ilyen a stílusuk
2021. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De igen, sajnos sertésnek szánják. A feejem családjáról van szó. Kezdetektől fogva utaltak engem csak azért mert vagyok a ferjemnek. Mert nem vagyok gazdag, nem vagyok egy szinten velük. Pae éve megszakitottukna kapcsolatot velük es most egy családi esemény miatt ismet találkozom kell velük. Félek hogy nem fogom bírni es belem fognak kötni.
2021. júl. 14. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nee már. Te rettegsz és ezzel automatikusan magadra vonod és be is vonzod hogy bántsanak. Nézz rájuk és jó hangosan kérd ki magadnak ha bármi olyat mondanak ami nem tetszik. Vagy pld mondd jó hangosan hogy na jó, le lehet szállni rólam, keressetek másik játékot magatoknak. Lényeg hogy ne hagyd!!!
2021. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!