Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, nektek baj az ha egy fiú...

Nők, nektek baj az ha egy fiú szemüveges?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 11:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
42 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Nő=felnőtt

Fiú=gyermek

Nem érdekel, hogy egy gyereknek milyen a külseje.


Ezen felül nem érdekel mások külseje. Nem érdekel, hogy valaki milyen módszerrel javítja a látását (műtét/kontaktlencse/szemüveg). Nem befolyásol senkin semmit.

2021. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor Férfi, így jobban hangzik?
2021. júl. 16. 12:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Az nem baj önmagában ha szemüveges, az baj, ha emiatt komplexusai vannak.


Még ha rosszul áll neki, se feltétlen tud zavarni, soha nem buktam kifejezetten, az általánosság szerinti a szép emberekre. Párkeresésnél nekem annyi szempontom van, mind nők és férfiak felé is(biszexuális vagyok egyébként), hogy legyen igényes, azért legyen valamennyi stílusa, ami alatt azt értem, hogy megjelenésben legyen önazonos, és ne az legyen az összhatás, hogy ezen a csávón/nőn van valami, amiben feszeng, tudjunk intelligensén kommunikálni, érvekkel vitatkozni, legyen hasonló a humorunk. Ha megfog kisugárzással és belsővel valaki, akkor úgyis megtalálom benne a szépet, ha meg nem, akkor meg lehet akármilyen vonzó, nem lesz semmi az egészből.

2021. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ma mar reg nem. De a mult szazadban valoban olyan nyominger szemuvegkeretek voltak, kevesebb ember viselt szemuveget, es emiatt mar sokan eleve ugy alltak magukhoz is, hogy itt mar mindegy.

Ma annyira megszokott valaki egy neki jol allo kerettel, hogy szinte fel sem tunik, hogy most o egy szemuveges. Ugyanugy pasi, no. De regen valoban volt sajnos egy negativ felhangja. Ez teljesen felejtheto.

2021. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten bejönnek a szemüvegesek, én sem értem teljesen hogy miért. Mármint ha valaki nem jön be alapból akkor szemüveggel sem fog, szóval nem így értem. De ha az utóbbi pár évet vesszük akkor akik bejöttek külsőre és akikkel kapcsolatban voltam azok nagy része is szemüveges volt, szerintem tudat alatt vonz bennük valami.
2021. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, lényegtelen. Az viszont fontos, hogy normális szemüvegkerete legyen, ami jól áll neki és passzol a stílusához.
2021. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elvileg én is az lennék, de csak a vezetéshez veszem fel, mert egyébként nem zavar ha nem látok élesen. 🤷‍♀️

Baromira nem zavar ha egy férfi szemüveges, ez nem probléma.

2021. júl. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
A szemüvegesek okosak. Tehát nem baj. :)
2021. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem baj. Annyira jó keretek vannak! Tudom, baromi drága, de ha lenne pénzem és szemüveges lennék, akkor 2-3 féle kerettel is csináltatnék szemüveget és hangulattól függően cserélgetném.

Azt viszont el kell fogadni, hogy akinek ez állandó tartozéka, annak ez is, mint sokminden más, része az összképnek, a szemüveg hozzajárul az összhatashoz, össz-benyomashoz. Különösen fontos, hogy kívülálló szemmel nezve is passzoljon hozzád, és főleg neked is tetsző legyen, hogy büszkén és természetesen hordd.

2021. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!