Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult-e veletek, hogy...

Előfordult-e veletek, hogy egy energiavámpír rájött arra, hogy annak tartjátok őt? Hogyan reagált?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen elõfordult, de egyáltalán nem érdekli,hiszen azért energiavámpir, még a szemei sem rebbennek, ha szép szóval kéred akkor sem érdekli, hogy bántja a másikat.

Sajnos elég sok van körülöttem, sportolok mindig,hogy energiát gyÛjtsek, de az ki lesz sziva belõlem 10 perc alatt.

2021. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az én vámpírom nem bánt engem kifejezetten, hanem “csak” állandóan negatív, a jelenlétemben feltűnően gondterheltnek tűnik. Velem nem, de a környezetünkben mással kötekszik, megjegyzést tesz rá, ismeretleneket is simán kifikàz. A jelenlétében nem vagyok önmagam. A hátam mögött áskálódott kicsit, de már abbahagyta, mert rájött, hogy nincs esélye arra, hogy kitúrjon a pozíciómból. Inkább az a passzív-agresszív típus.
2021. júl. 17. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!