Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy járművön(tömegközlekedés)...

Egy járművön(tömegközlekedés) az emberek egy része miért néz kifelé az ablakon szinte görcsösen, mereven, a többi ember tekintetét kerülve?

Figyelt kérdés
2021. júl. 20. 05:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%

Mert félnek az emberek egymástól. Nincs egymásban bizalom. De van, akinek önbizalomhiánya van, így nem szereti, ha más bámulja őt.

Én a nők lábfejér szoktam nézni, mert tetszik, és gondolván egy független rész, de van, akit ez is zavar, így inkább kifelé nézek.

Szerintem semmi, de semmi értelme ma Mo.-n az emberekkel egymással foglalkozni, így azt sem értem, hogy mi a bánatért szülnek a mai magyar nők pulyát, ha ennyire utálja ez a társadalom egymást...?

Ebben viszont a nők a hibásak!

2021. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért szállok fel a buszra, mert gyorsan el kell jutnom A-ból B-e, nem azért, mert annyira imádom vadidegen pofáját bámulni.
2021. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nézek mindig kifelé az ablakon, mert sajnos gyakran vad idegenek vagy kellemetlenkedő ismerősök is le akarnak állni velem beszélgetni, én pedig ezt próbalom megúszni.
2021. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Erről hallgattam egy tanulmányt, a személyes térrel függ össze.. mert közelebb vagy idegenekhez, pedig veluk csak távolabbról érzed komfortosnak magad, de mivel egy buszon ez nem megoldható, bekapcsol az a megoldás,hogy nem veszed oket figyelembe. Így marad a távolba nézés:)


Régi a poszt, de talán másnak segít. :)

2023. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!