Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bennem M. Richárd nem váltott...

Bennem M. Richárd nem váltott ki ellenszenvet miután tragédia történt a Dózsa György úton, sőt szimpatikus volt. Nem azért mert embert ölt hanem mert elsőbbsége volt. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Hiába ment gyorsabban a megengedettnél, a KRESZ kimondja: a gyorsabban haladó jármű ha elsőbbsége van akkor is elsőbbséget élvez ha a megengedettnél gyorsabban hajt. Azt hogy a gyorshajtás kimeríti a veszélyeztetés fogalmát az nincs leírva mikortól érvényes, hanem a rendőr/bíró bírálja el. Tehát míg azok akik a kresz szerint hibát vétettek addig M.richárd emberi elbírásás alapján lesz meghítélve.


Ilyenkor az jut eszembe hogy engem azért büntettetk meg mert 20hm/h-val elestem motorral (-25ezer ft bünti) az 50es táblánál de veszélyeztettem a forgalmat, pedig betartottam a kreszt, mégis elítélt a bíróság. Akkor hogy is van ez?



2021. júl. 20. 02:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
Valaki foglalja már össze, ki a faxom ez az ember és mit csinált, mert az összes média úgy emlegeti, mintha tudnom kellene az összes háttérinfót. Azt tudom, hogy elgázolt valakit.
2021. júl. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Tehát a zebrán, zöld jelzésnél áthaladó gyalogos volt szabálytalan. Végül is... miért nem ugrott el elég gyorsan, épp csak kétszázzal ment a szimpatikus úriember.
2021. júl. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Ha valakit érdekel, hogy ki is ez az m. richárd.


[link]

2021. júl. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt jogsija, kokain volt a szervezetében...


Kettes, semmiféle zöld lámpa, kikanyarodtak elé, és buszmegállóba csapódtak.

2021. júl. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a KRESZ szerint annak van elsőbbsége, aki átlépi a sebességhatárt. Ha ezt bekokainozva teszi, jogosult a lovagkeresztre. Ha meg is öl valakit, akkor még életében szentté kell avatni.

Érdekes világlátás, kérdező...

2021. júl. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért vágják kóterba, mert kokózva száguldott. Ha nem lett volna benyomva, mint a rajzszög, akkor talán 200-al hajt, hanem mondjuk csak 10-20 km/h-val lépi túl a határt és max egy csattanássalegússza mindenki, aztán valóban neki adnak igazat, ha elsőbbsége volt. De kokóval a vérében ő szupermennek képzelte magát... Nem is ragozom tovább
2021. júl. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Stohl Bucit miért nem hurcolták ez miatt még évekig amúgy? Vagy azt az éves szinten pár ezer 18 körüli taknyot akik a kompót bmw-t belebasszák az árokba ittasan bedrogozva? Ja mert velük már tudnak azonosulni? :D


Tetszig vagy sem, a lőtéri kutya sem foglalkozott volna ezzel 3 napnál tovább ha egy átlagos gyári munkás csinálja. Csak hát ha egy pénzes, kigyúrt, sikeres ember teszi akkor azzal ÉVEKIG kell még foglalkozni.

Ilyen a tipikus magyar proli, a saját szar sikertelen élete miatti frusztrációt vetíti ki másokra.


És igen, a kresz kimondja azt, hogy hiába megy valaki a megengedettnél gyorsabban, akkor is elsőbbségadási kötelezettséged van ha ezt még felmérni sem tudod.

2021. júl. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Heteske, szerintem kicsit olvass utána. Le akarta fizetni őket, utána is vezetett jogsi nélkül, hamis papírok, elhagyta a házi őrizetét. Igen messze van ez Stohl esetétől.
2021. júl. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4%

Tudom ki ő. Pusztán arra próbáltam reflektálni, hogy "PICIKÉT" több ilyen van amúgy az országban ahhoz képest, amennyire fel lett ez hypeolva.


Az ittas vezetés, jogsi nélküli vezetés egy teljesen "hétköznapi" dolog, rengeteg ilyen van. Ahogy az elsőbbség meg nem adása is alap a mai közlekedésben. Nagyon max a kokaint lehetne megemlíteni mint kirívi dolog

2021. júl. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Azért lett hypeolva, mert emberek haltak meg. Stohl visstataszitó alak, de senkit nem ölt meg.
2021. júl. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!