Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért lehet hogy kiszolgált...

Az miért lehet hogy kiszolgáltatott, pipogya emberekbe szeretek ők nélkül belekötni alázni őket?

Figyelt kérdés

Nem ártottak nekem sőt nem is ismerem őket. Pl. kimentem legutóbb Pride-ra és bekiabáltam meg a lemaradó embereket lökdöstem és leköptem egyet. Pedig semmi bajom a melegekkel. De pl. boltban ha látom hogy gyengébb természet a kasszás akkor reklamálok ok nélkül, helyzetet csinálok meg próbálom kényelmetlen helyzetbe hozni. De a hajléktalanokat meg pl. sajnálom és adok nekik mindig pénzt. Sokat verekedtem régen és akkor is igyekeztem nálam gyengébbeket kinézni pl. szomszéd gyereket aki azóta is fél pedig felnőttünk.

Tudom hogy ez nem jó de kb. az egyetlen szórakozasomat jelenti. Most a parkban voltam lenn és a kutyát sétáltató lányt oltottam le irgalmatlanul mert ott hagyta a kutyaszrt. Pedig alapból pont nem érdekel.



2021. júl. 20. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
a gyakori ugyanez
2021. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg mert nárcisztikus pszichopata vagy.
2021. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Konfliktuskereső vagy és önbizalomhiányos. Úgy akarsz önbizalomra szert tenni, hogy gyengébbekkel szemben erősnek mutatod/érzed magad. Látod is, hogy nem helyes. Miért nem mész pszichológushoz? Vagy a késztetésedet fordíthatod pozitív irányba, regulázd meg azokat, akik rosszat csinálnak, pl a kutyagumit otthagyó lánynak beszólást helyeslem, de ok nélkül beszólni, reklamálni, azt nem. Szólj rá arra, aki szemetel, otthagyja a kutyapiszkot, ráparkol a zebrára, stb. Sok bunkó van, válogass!
2021. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Kezeltesd magad, járj pszichológushoz, mert nem normális a viselkedésed!
2021. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Gyenge troll kérdés.
2021. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a bunkókat nem tudom oltani mert szimpatikus az amit tesznek. Én is szoktam pl szándékosan úgy parkolni hogy akadályozzam a kiállást meg a forgalmat de azért még szabályos legyen. Aztán balhézok azzal aki szót emel.

Nárcisztikus nem hiszem hogy lennék mert van bennem empátia pl az öregeket is sajnálom akik egyedül élnek.

2021. júl. 20. 18:54
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert egy féreg/gyáva patkány vagy? 😅 alapjáraton én is “gyengének” tűnök. Nem szeretem az erőszakot. Nem is szeretek senkinek beszólni, mert csak az ostoba semmire kellő, “emberek” élvezkednek ilyenen pl: a kérdező. 🙃 viszont megvédem magam, ki is állok magamért. Az olyan, mint te “kedves” kérdező ilyenkor meg futásnak ered, mert tudják, hogy nincsenek nyeregbe.
2021. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szóval többnyire az olyanokat szeretem bántani akik tehetnénk magukért többet de mégis pipogyák gyengék. Ez valahogy rendkívül irritál.
2021. júl. 20. 18:56
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Ne etessétek a trollt!

Ez a csávó időről-időre kiír valami hasonlót, aztán eljátssza, hogy próbálja a kommentekből elemezni magát.


Azon élvezkedik, hogy mindig vannak néhányan, akiket feldühít a kamu sztorijaival.

2021. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
A gyakoris válaszadók ugyanezt csinálják. Mégsincsenek törölve . Akkor miről beszélünk?
2021. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!