Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért lehet hogy kiszolgált...

Az miért lehet hogy kiszolgáltatott, pipogya emberekbe szeretek ők nélkül belekötni alázni őket?

Figyelt kérdés

Nem ártottak nekem sőt nem is ismerem őket. Pl. kimentem legutóbb Pride-ra és bekiabáltam meg a lemaradó embereket lökdöstem és leköptem egyet. Pedig semmi bajom a melegekkel. De pl. boltban ha látom hogy gyengébb természet a kasszás akkor reklamálok ok nélkül, helyzetet csinálok meg próbálom kényelmetlen helyzetbe hozni. De a hajléktalanokat meg pl. sajnálom és adok nekik mindig pénzt. Sokat verekedtem régen és akkor is igyekeztem nálam gyengébbeket kinézni pl. szomszéd gyereket aki azóta is fél pedig felnőttünk.

Tudom hogy ez nem jó de kb. az egyetlen szórakozasomat jelenti. Most a parkban voltam lenn és a kutyát sétáltató lányt oltottam le irgalmatlanul mert ott hagyta a kutyaszrt. Pedig alapból pont nem érdekel.



2021. júl. 20. 18:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez felháborító kérdező, tudod mit, én mindjárt megyek és.. és... inkább ne is szólj hozzám.
2021. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mert a saját problémáiddal sem mersz szembe nézni, így inkább mások vegzálásodban éled ki az életedet.

Hogy mi a jó ebben, fejlődsz-e valamennyit tőle, azt te döntsd el.

2021. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy:)
2021. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bár minden ember ilyen lenne mint a kérdező.
2021. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert magyar vagy. Orszagimazs.
2021. júl. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Tehetnének többet magukért,de mégis pipogyák"


És a kasszással mi bajod volt,mit kéne tennie még magáért azon kívül,hogy ott rohad a pénztárgép mögött és téged kiszolgál?

Téged vagy sokat megaláztak és azért vagy pszihopata,vagy egyszerűen egy f@szkalap vagy,akit még nem vertek szájba alaposan

2021. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!