Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Máris elharapózott a melegek...

Máris elharapózott a melegek elleni erőszakhullám? Mikor lesz ennek az egész tébolynak vége? Ez kell a magyar népnek?

Figyelt kérdés
Minden lap megírja hogy napi szinten verik őket. Meleg kollégámat bántják lökdösik taslit adnak neki bzizzák a férfi mosdóban... Főnököm csak röhög rajta. Buszmegállóban felpofoztak egy szivárványos táskájú lányt a szemem láttára és közben mondták azt hogy mocskos leszbi! Azt hittem ilyen nincs csak a mesében. Miért nem tesz senki semmit ennyire homofób a magyar nép??? Már félek az utcára kimenni lassan csak mert van pár meleg barátom...

2021. júl. 20. 22:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
Senkit nem érdekelnek a melegek, hol dolgozol te?
2021. júl. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem is kamu.. de ha igaz akkor egyértelműen az LMBTQ az oka.


Nekem személy szerint nincs bajom a melegekkel, lezbikkel stb.


De ha meglátnék egy LMBTQ-s aktivistát, azt szívem szerint addig ütném amíg mozog... :D

2021. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerõsömet heteró létére megverték.Hol kell fölháborodni?
2021. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21%
műbrokis szivárványmajom gárda felállítása lenne a megoldás akik megvédenék a melegeket . cigányok támadásai is megszűntek a gárda óta , azóta nem érte sérelem a parasztokat .mindenféle gárdát mindenkinek
2021. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Senkit nem érdekelnek a melegek, hol dolgozol te?" Na nálunk nagyon is felhördült a férfi népesség mikor felvállaltan meleg kollégánk lett. Úgy pofáztak róla a háta mögött hogy a vénasszonyok sárgulhattak volna az irigységtől... Ott kötöttek bele ahol tudtak. Pedig egy kedves, békés gyerek a kolléga.


Aztán kipattant hogy az idiótáknak mi bajuk volt... Azt hitték ők annyira ellenállhatatlanok, hogy majd jól rájuk mozdul a srác (és pont letojták hogy évek óta stabil kapcsolatban él). Erre megkérdeztem őket, hogy miért, nekik mindegy mennyire ronda nő van körülöttük, megdugnák, ha már azt hiszik hogy a melegek mindegy milyen csak se.gg legyen alapon mozdulnak rá másokra? És mi volt a válasz? Hát persze hogy megba.sznák, mindegy milyen a csaj... Magyarán a cseszegetés abból eredt, hogy betojtak: valaki úgy bánik velük, úgy kezeli őket, mint ők a nőket.

2021. aug. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15: kamu
2021. aug. 4. 02:09
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem az. Bár az lenne.
2021. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!