Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Random emberek akik bejelölget...

Random emberek akik bejelölgetnek Facen, miben reménykednek?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem őket. XD A legtöbbjük külföldi pasas. De néha nők is, mert mondjuk van 3 közös ismerősünk. Attól még hogy egy szépen mosolygó lány vagyok a profilomon, nem fogom visszajelölni őket. 😅

2021. júl. 20. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Lehet azért csinálják, hogy lássák az összed képet amit kitettél magadról.
2021. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*összes
2021. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj sokan azt sem tudják kire nyomnak rá. Egyszerűen a facebook be tesz valakit a kit ismerhetek kategóriába és odafigyelés nélkül rányomnak, hogy ismerősnek jelölöm ezt az illetőt.


Ha nagyon eleged kezd lenni ebből, állítsd át, hogy csak ismerősök ismerősei tudjanak jelölni és írd ki bemutatkozásba a profilod tetején, hogy csak azt fogom visszaigazolni, akit ismerek. Nem hiszem, hogy ezután még több jelölést fogsz kapni.

2021. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Abban remenykednek, hogy kiirod gyakorira, hogy igazold a valaszokkal a csodálatos szepsegedet.
2021. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es nem xD. Az ismerősöm ismerösei beállítás azért bajos, mert néha megismerek embereket, akikkel nincs közös ismi de bejelölnénk egymást.
2021. júl. 20. 23:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írd ki bemutatkozásba a profilod tetején, hogy csak azt igazolom vissza, akit ismerek. Nagyon sok nőknél olvasom ezt a kiírást a profiljuk tetején.
2021. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus... Javarészt kamu profilok, akik próbálnak ismerősöket gyűjteni. Ne hogy azt hidd, hogy rád utaznak... Ennyire naív vagy?! 🙄🤭
2021. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok naiv, de nem mindenki kamu azért. Nyilván másokat is bejelölgetnek, de bizonyára szimpatikusabb lehet hogy én mondjuk mosolygok az összes profilképemen, mint az, ha valaki teljesen semleges arcot vág, vagy nem is látható jól az arca.
2021. júl. 21. 01:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kulfoldi pasas, hanem kulfoldi kamuprofil. Visszajeloles virust telepit.
2021. júl. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még cseresznye, hogy nem jelölöm vissza...
2021. júl. 21. 03:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!